FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha - Naše autopůjčovna poskytuje zákazníkům vůz Mercedes Benz s motorem 2,3 l o rozměrech 4,30 m x 1,80 m x 1,90 m. Takto prostorný vůz se dobře hodí pro vnitrostátní i evropské stěhování a přepravu. Jeho 15 m3 je pro pronajímatele ideálním prostorem, kam pojme velký i menší náklad. Komfort a spokojenost z řízení tohoto typu vozidla je kompenzací nákladů vynaložených na pronájem vozidla.

Půjčovna dodávek Praha

Více o nás na webu https://www.dodavkarnapraha.cz/

 

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Hliníková závěrka

Velkou výhodou hliníkové rolety je, že všechny její prvky jsou vyrobeny z hliníku, a proto je velmi odolná vůči extrémním povětrnostním podmínkám a silnému UV záření slunce. Díky použití materiálů se vyznačuje velmi dlouhou životností.

Lamely hliníkové rolety jsou vyplněny polyuretanovou pěnou. Díky pěně má výborné tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

Lamely rolety jsou oboustranně zajištěny, tedy opatřeny protiskluzem. Protiskluz zabraňuje bočnímu posuvu lamel.

Pro zvýšení bezpečnosti jsou všechny hliníkové rolety vybaveny zařízením proti zatlačení, které umožňuje vysunutí rolety maximálně o 5-8 centimetrů. Poté se lamely zaseknou v pouzdře rolety a poskytují tak ochranu proti vloupání.

Kvalitní ložisko v kovové hřídeli zajišťuje snadné ovládání a tichý chod rolety.

Pojezdy patřící k závěrce jsou opatřeny protihlukovou gumou a kartáčem.

Posun rolety se provádí standardně válečkem nebo šňůrou, ale v případě speciálních potřeb lze objednat i s motorickým pohybem. Lze s ním pohybovat nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem.

Stejně jako u plastových rolet je také možné do pouzdra rolety instalovat moskytiéru, kterou lze posouvat odděleně od rolety.

Stejně jako u plastových rolet je také možné do pouzdra rolety instalovat moskytiéru, kterou lze posouvat odděleně od rolety.

Žaluzie levně

Víceo nás na našem webu

https://www.zaluzie-levne.cz/

 

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha - Sešel se dobrý malý kolektiv na pracovišti, bylo by skvělé si spolu vyjít, lépe se poznat a posílit týmového ducha. Ale kam bychom měli jít? Jaký program by tým nejvíce spojil? Jsou to známé otázky? Možná už máte cíl, část programů. Ale jak dlouho tam máme být, jakou autobusovou společnost si vybrat, kde by nás mělo být všech třicet, kolik to bude stát?

Máme v tom mnohaleté zkušenosti a organizací a řízením takových programů nás pověřila nejedna společnost, většinou na základě dobrých zkušeností našich cestujících.

Proč je to pro vás dobré?

  • S pořádáním skupinových zájezdů máme mnoho a mnohaleté zkušenost  
  • Domácí i zahraniční destinace nám nejsou neznámé
  • Velmi pestrá paleta nabídky (rafting, via ferrata, turistika, návštěvy města, lyžování, plavby a mnoho dalšího!)

Oh, ale bude to drahé!

  • Snad bez skromnosti můžeme říci: na turistické paletě máme velmi příznivé ceny, tak proč bychom tu byli drazí?
  • Jelikož jsme častými a pravidelnými zákazníky autobusových dopravců, turistických destinací a ubytovatelů, můžeme získat větší slevy

Autobsová doprava

Více o nás na našem webu https://www.autobusova-doprava-praha.eu/

 

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Někdy stačí vyřešit vlhkost v domě a opravit střechu, někdy je problém se statikou a náklady na rekonstrukci se prodraží. To záleží i na stáří domu a na tom, zda v domě před vámi již někdo něco rekonstruoval. Může se stát, že někdo prodá dům po částečné rekonstrukci, takže nemusíte utrácet mnoho za rekonstrukce domů. Základem je, že vše má svou cenu, stačí vědět, co chcete a jeho množství a na základě aktuálních cen zjistíte celkovou cenu přestavby domu. Aktuální ceny, "to záleží" a "myslel jsem" neobsahují skryté pojmy a ceny! Aktuální ceny vycházejí z Normbooku akceptované v ČR a zohledňují aktuální poplatek za energie, který není „svatým písmem“, ale aktuální cenou, která se může čas od času změnit, ne však během rekonstrukce bytu!

Rekonstrukce domů, rekonstrukce, rekonstrukce

Rekonstrukce je oprava, je možné uvést původní stav, ale nemění se tím charakter a vlastnosti stavby. Modernizace směřuje spíše k modernizaci prvků, které jsou přizpůsobeny dnešním (technickým) požadavkům. Na rozdíl od lidí lze domy a byty přestavět, plně zrekonstruovat.

Rekonstrukce bytu Praha

Více o nás na našem webu: https://www.korpstav.cz/

 

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha - Pronájem dodávek a užitkových vozidel nabízíme již od roku 2020, díky čemuž víme našim klientům zajistit vysokou úroveň služeb. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní servis při krátkodobém i dlouhodobém pronájmu dodávek za nejlepší ceny. Při pronájmu dodávky Vám postačuje vod. průkaz skupiny B, všechny dodávky jsou Max. 2leté a ve výborném technickém stavu.

Při pronájmu dodávky Vám v ceně pronájmu kromě klasických služeb jako PZP, HP, asistenční služby nabízíme jak dálniční známku pro ČR a SR (pouze u vybraných vozidel), tak i přistavení vozidla v rámci BA zdarma. Dodávku Vám při dlouhodobém pronájmu umíme přistavit kdekoli v rámci Západního Slovenska. Pronájem dodávek nabízíme ve výhodných cenách jak při pronájmu na jeden den (např. stěhování), tak při dlouhém pronájmu, vhodném především pro firmy. Neváhejte nás kontaktovat a naše půjčovna dodávek CBcar Vám připraví nabídku k pronájmu dodávky přesně na míru.

Půjčovna dodáve levně

Už od 1000,-, víc ena našem webu:

https://www.dodavkarnapraha.cz/