FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Kominictví Praha

Kominictví Praha

Kominictví Praha - Co je Alufol? Dá se použít na kamna na uhlí?

Ne. Vložka Alufol se používá pouze pro plyn a ventilaci. Jedná se o vysokotlakou expanzní kartuši, která se přizpůsobí stěnám komína.

Kde se berou velké rozdíly v ceně kazety?

Cena = kvalita. Cartridge ze supermarketů nebo hotové stavebnice kupované online (garážové výroby) nemají se slušným přispěním renomovaných firem nic společného. Laicky řečeno jde o stejný produkt, ale ve skutečnosti mají pramálo společného. Proto je často slyšet, že někdo kazetu po 2-3 letech shnil. Naše společnost používá pouze vložky od předních výrobců, pro které jsme certifikováni. (Schiedel, Jawar, Prodmax, Kominflex)

Kominíci Praha

www.kominictvi-klk.cz

 

Stěhování Praha

Stěhování Praha

Stěhování Praha - Stěhování svépomocí nebo najmutí stěhovací firmy – co je výhodnější?

Stěhování bude vždy zahrnovat balení věcí, předmětů, stěhování nábytku a převoz toho všeho do nového bydliště. To může stát nejen spoustu peněz, ale také času a energie. Z tohoto důvodu mnoho lidí zvažuje najmutí profesionálů, kteří by se stěhováním pomohli, i když by se mohlo zdát, že zaplatit stěhovací firmu je mnohem dražší investice, často ...


Formality při stěhování, tedy na co je potřeba pamatovat před změnou bytu.

Balení, přeprava nebo nakládání nábytku jsou záležitosti, které nám při plánování stěhování zabírají nejvíce místa v hlavě. Bohužel v tuto chvíli často zapomínáme na to nejdůležitější, což je vyřízení formalit, bez kterých není možná změna bytu. Množství dokumentů, papírů či jiných smluv, které musíme úřadům předkládat, může mnoho lidí vyděsit. S podrobným seznamem se však vše bude zdát ...

Stěhování levně Praha

Více o nás viz na webu https://www.stehovanirychle.cz/

 

Stěhování Praha

Stěhování Praha

Stěhování Praha -6 tipů, které vám pomohou vybrat tu správnou stěhovací společnost

Pokud se stěhujete poprvé, kladete si velmi těžkou otázku. Jakou stěhovací společnost si vybrat, jaké služby nabízí ? Zde je šest jednoduchých tipů, které vám pomohou posoudit, zda společnost, se kterou mluvíte, má zkušenosti s dokončením vašeho stěhování bezpečně a v rámci vašeho rozpočtu.

Ověřte si senioritu společnosti, jak dlouho nabízí služby

Pokud stěhovací společnost, se kterou mluvíte, poskytuje služby několik měsíců, je obtížné ověřit, zda má odpovídající vybavení a zkušenosti. Pro komplexní tuzemské nebo mezinárodní stěhování je dobrým pravidlem najmout si stěhovací firmu s minimálně několikaletými zkušenostmi s plánováním a prováděním stěhování.

Pokud je váš pohyb místní. Zaměstnancům stačí mít alespoň jeden rok praxe. Protože společnost s vysokou fluktuací zaměstnanců nemusí nutně poskytovat odpovídající úroveň stěhovacích služeb. Věnujte pozornost zejména způsobu nacenění služby. Společnost, která nabízí ceník založený na hodinovém systému, může být nespolehlivá. Zeptejte se a nechte společnost nacenit službu před jejím zahájením. Obchodní oddělení ADS Removals vždy vyhodnocuje každou službu před zahájením práce.

Firemní pojištění  

Pokud společnost není dostatečně pojištěna, může představovat vysoké riziko pro váš majetek. Pokud nevíte, jak to zkontrolovat, zeptejte se na svou pojistku.

Nabídka stěhovacích služeb

Je důležité znát rozsah prací, které může stěhovací firma provést. Většina stěhovacích společností, které si váží svých klientů, nabízí stěhování na klíč. Jde o komplexní stěhovací službu, která vyžaduje bohaté zkušenosti a vyškolený personál firmy.

Pokud požadujete nadrozměrnou přepravní službu (trezory, kulečníkové stoly, vířivky, klavíry atd.), měli byste na to upozornit svého specialistu při zadávání poptávky. Pokud navíc požadujete službu naskladnění, likvidaci nábytku, domácích spotřebičů apod., je třeba upozornit i stěhovací firmu. Nejlepší dopravci vám mohou snadno pomoci.

Zkontrolujte názory, recenze, svědectví společnosti

Číst recenze od bývalých zákazníků o stěhovací firmě je skvělé. V závislosti na společnosti můžete obvykle navštívit Google, Facebook a najít recenze zákazníků. Počet hvězdiček je obvykle 5, přičemž 1 je nejhorší výsledek a 5 je nejlepší výsledek. Společnosti se 4 hvězdičkami a výše jsou obvykle skvělé pro práci. Můžete si také ověřit, zda má firma reference od dodavatelů. Obvykle se jedná o podrobný popis poskytované služby.  

Online recenze by měly být pouze faktorem při výběru stěhovací firmy. Protože v době internetu je velmi snadné firmu zdiskreditovat nebo ji uměle posílit. Nejlepším způsobem je proto požádat společnost, aby vám zaslala doporučující dopisy od dodavatelů.

Oblast realizace služby

Je důležité ověřit, zda stěhovací společnost obsluhuje vaši oblast. Pro kontrolu budou mít stěhovací společnosti buď mapu obsluhovaných oblastí, nebo seznam obsluhovaných oblastí. Pokud vaše společnost obsluhuje daný region, je schopna poskytnout cenové podmínky pro tuto oblast.

Obtížný výběr stěhovací firmy

Není snadné určit, jakou službu a společnost si vybrat.

S výběrem stěhovací firmy byste se měli spokojit. Procházení nabídek a čtení recenzí o tom, jaké služby může stěhovací společnost poskytnout, je tím správným místem, kde začít. Ale konečným cílem je vybrat ty správné profesionály, kteří přenesou vaše věci z A do B.

Vybírejte na základě faktorů, které mají na rozhodnutí největší vliv (cena, obsluhovaná plocha, vybavení, flexibilita, sklad) a poté vyberte tu nejlepší společnost. Najměte si profesionály, kterým důvěřujete, pro to, co od nich očekáváte.

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - Germicidní lampa pro domácnost a další. Kdy se vyplatí koupit?

Lidé zanechávají choroboplodné zárodky nejen na předmětech. Většina z nich se vznáší v místnosti jako zbytky dýchání, kýchání nebo kašle. Proto pro zajištění komplexní ochrany interiéru a vytvoření bezpečných podmínek pro pobyt v nich doporučujeme i zařízení na dezinfekci vzduchu. Nabízíme jak UV vzduchový sterilizátor, který stejně jako naše lampy využívá biocidní záření, tak nanotechnologické sterilizační zařízení využívající oxid titaničitý.

Oxid titaničitý, když reaguje se světlem, vykazuje silné antibakteriální a virucidní vlastnosti. Je to možné díky uvolňování hydroxylových radikálů, které oxidují a ničí organické sloučeniny a také odstraňují škodliviny ze vzduchu. Místnost je možné používat po cca 30-60 minutách od dezinfekce.

Germicidní domácí lampa bude nejužitečnější během sezónních epidemií, jako je chřipka. Použití takového zařízení zajišťuje bezpečné používání věcí vnesených do bytu zvenčí (např. výrobky zakoupené v obchodě), kterých se mohla dotknout osoba nakažená virem nebo bakterií a stát se tak přenašečem onemocnění. Lampu lze rozsvítit i při návštěvě hostů, pošťáka nebo jiných osob, které mohou být potenciálními přenašeči choroboplodných zárodků. Přístroje tohoto typu jsou základním vybavením zařízení, kde se vyskytují nemocní a infikovaní nebo kde práce vyžaduje kontakt s patogeny. Proto se používají na klinikách, v nemocnicích, laboratořích atd.

UV-C lampy jsou ideální pro tetovací salony, kde je důležité udržovat sterilní pracoviště. Tetování představuje riziko přenosu různých nebezpečných mikroorganismů, proto je nutná dezinfekce. Použití profesionálního vybavení zaručí, že ani ta nejmenší část povrchu nebude chybět a všechny viry, bakterie a jejich spory budou zničeny. Germicidní a virucidní lampy jsou užitečné v místech s velkým množstvím lidí. Jejich používání zvyšuje bezpečnost hostů v hotelech či restauracích, zaměstnanců v kancelářích firem a klientů kosmetických salonů, kadeřnictví apod.

Dostupnost různých modelů znamená, že si můžete vybrat verzi, která dokonale odpovídá požadavkům jednotlivých odvětví. Tam, kde je možné osvětlit pouze některé zóny místnosti (např. jednu pracovní stanici v místnosti, ne všechny), dobře poslouží menší a pohodlná germicidní lampa na stativu. V našem katalogu jistě najdete ideální typ zařízení pro sebe.

Dezenfekce vzduchu

¨Více o nás viz https://www.uv-spider.cz/

 

Kominictví Praha

Kominictví Praha

Kominictví Praha - Kdy je vhodné zavolat kominíka?

Kominické služby by měly být využívány systematicky, protože jakákoli nedbalost může způsobit nejen problémy, ale také zbytečné výdaje. V souladu s platnými ustanoveními stavebního zákona je kontrola komínového systému nutností a měla by proběhnout minimálně jednou ročně. Jakákoli nedbalost v této věci může ohrozit nejen životy a zdraví obyvatel, ale i peněženku - okresní stavební dozor má v takové situaci právo udělit pokutu.

Kominíka se vyplatí zavolat i v případě podezření nebo zjištění jakýchkoli problémů s komínovými průduchy - např. jejich netěsnosti. Netěsný komín představuje velké riziko, proto nikdy neotálejte s přivoláním kominíka.