Facebook Login

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

 

Majitelé bytu však chtěli mít obytný prostor, na který bude navazovat terasa, tím pádem tedy v horním patře + několik dalších změn, které se týkaly rekonstrukce bytu. Nakonec zůstalo z původní dispozice jen schodiště. Všechny ostatní prostory byly změněny.

Eliminovali jsme chodby, navrhli jsme dvě pohodlné koupelny a celé horní podlaží jsme přeskupily tak, aby měly všechny místnosti přístup na terasu. Úložné prostory jsme rozšířili - nacházejí se i ve vstupní hale pod schodištěm, najdeme zde vestavěné skříně s prostorem na boty a dominantních zaoblené šatní skříně.

Kominíci

Kominíci

 

Zkontrolujte, zda jste opravdu chráněni před rizikem požáru a že komín je v takovém stavu, abyste se nemuseli bát. Naši kominíci Vám rádi poradí a opraví vše co je potřeba. Kontaktujte náš tým a jsme hned u Vás!

Budete spokojeni s našimi zákaznicky orientovanými servisními standardy, našimi kvalitními službami a naší čistou a čistou pracovní etikou. Nečekejte! Zvyšte hodnotu svého domova dnes a chraňte své investice před požárem již dnes!

Palivové dřevo Praha

Palivové dřevo Praha

 

Bruce Hurst je vlastníkem a provozovatelem služby Palivové dřevo Praha. Rodiče Bruce, Joe a Laura Hurst se usadili v oblasti Napa v roce 1935 a založili společnost.

Společnost byla vlastněna a provozována po tři generace. Bruce pracoval pro svého otce v dřevařském a dřevozpracujícím podniku od dětství, dokud jeho otec v roce 1977 neodešel do důchodu.

Palivové dřevo levně

Palivové dřevo levně

 

Jaké je nejlepší palivové dřevo levně na spalování? V krbu je nejjednodušší a nejlepší oheň postavit ze směsi obou měkkých dřevin - ze stromů, jako jsou borovice a jedle - a tvrdé dřevo - dub, eukalypt, cedr a tak dále.

Měkké dřevo se začíná snadno spalovat a tvrdé palivové dřevo levně zajišťuje dlouhodobé spalování a dobré vlastnosti k hoření. Postel pod roštem vytváří stabilní teplo a napomáhá při zapálení nového paliva.

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha

 

Pokud potřebujete Opravy praček Praha, zavolejte servisního pracovníka nebo zjistěte, zda můžete problém vyřešit sami. Protože pračky dělají tolik věcí, mohou být těžké k diagnostikování, než se opraví.

Pro domácí spotřebiče je to docela komplikované gizmo - se speciálními časovacími cykly, které ovládají ventily, motory, které otáčejí vodou, otáčejí trubky, vypouštějí vodu a řídí teplotu vody.

Erika
Maser
ja
Sandra
Adéla, Horní Počernice