FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - DEFINICE ZAMĚŘOVANÝCH ROZMĚRŮ

Šířku (rozměr B) měříme těsně u skla od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty, včetně gumového těsnění. Měříme na třech místech – nahoře, dole a ve středu. Šířka žaluzie bude nejmenší naměřený rozměr. Vzhledem k výrobní toleranci a pro správnou funkčnost lamel se doporučuje při objednávce ubrat cca 2-4 mm od naměřené šířky. Šířku žaluzie vyrábíme s přesností na 1 mm od šířky 400 mm do 2000 mm.

Výšku měříme těsně u skla včetně případného gumového těsnění, na levé i pravé straně křídla. Výška dodané žaluzie v zavřeném stavu bude nejmenší naměřený rozměr. Výška žaluzie bude vyrobena s přesností na centimetry (dané konstrukcí žebříku) tak, aby žaluzie v zavřeném stavu měla požadovanou výšku. Maximální výška žaluzie je 2500 mm.

Stěhování těžkých břemen

stehovani tezkych bremen

Stěhování těžkých břemen - Stěhování břemen patří k fyzicky nejtěžším pracím při stěhování. Pracovníci musí s těžkými břemeny manipulovat velmi opatrně, aby je nepoškodili.

    máme dlouholeté zkušenosti a praxi se stahováním těžkých břemen (trezorů, bankomatů, časových pokladen, serverů, soustruhů, soch z kovu, mramoru, kamene, břemen do 20 tun)
    důraz klademe na bezpečnost
    samozřejmost jsou kvalita a profesionalita
    stahujeme NON-STOP
    obhlídky poskytujeme zdarma

Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze - Základní služby pro virtuální sídlo

Tyto Vám poskytujeme jako součást virtuálního sídla.
Označení schránky

Označíme poštovní schránku názvem Vaší společnosti, kde Vám budou chodit poštovní zásilky
Vydání souhlasu s udělením sídla

Vystavíme Vám souhlas se zřízením sídla společnosti, abyste si virtuální adresu mohli zapsat do obchodního nebo živnostenského rejstříku
Stahování a úschova pošty

Probereme Vám veškerou došlou poštu (mimo zásilek určených do vlastních rukou), kterou následně připravíme na vaše převzetí nebo ji odešleme na vámi zvolenou adresu
Avízo o došlé poště (notifikace e-mailem)

Po doručení zásilky Vás informujeme o přijetí, zároveň získáte scan obálky, abyste ihned získali informace o doručené zásilce
Přístup do zákaznické zóny (připravujeme)

Po objednání sídla automaticky získáte přístup do zákaznické zóny, kde naleznete veškeré informace o vašich zásilkách a objednaných službách

Sídlo firmy Praha

Více o nás a našich sužbách na webu https://www.sidlofirmyvpraze.eu/

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha - Pronájem autokarů a minibusů

Dle potřeby zákazníka zajišťujeme dopravu pro organizované skupiny.

Disponujeme autokary s emisní normou EURO4, která umožňuje vjezd do všech ekologických zón a výrazně zlevňuje dopravu na různých trasách – vnitrostátních i zahraničních. Nabízíme individuální i skupinovou dopravu pohodlnými autokary značek.

Obsluhujeme firmy, pracoviště, školy, církve, soukromé skupiny. V zimním období se specializujeme na servis lyžařských zájezdů.

Zajišťujeme autobusové zájezdy, např.

    autobusy turistické třídy s 39-65 místy
    Minibusy pro 15-33 cestujících
    Minibusy/dodávky pro 7-9 cestujících
    osobní vozy do 5 míst

Spolupracujeme s mnoha prověřenými dopravci, a proto již léta úspěšně obsluhujeme skupiny až několika stovek lidí.

Autobusová doprava

Více o nás na našem webu

https://www.autobusova-doprava-praha.eu/

 

Stěhování Kutná Hora

Stěhování Kutná Hora

Stěhování Kutná Hora - To je velmi důležité, protože stěhování bytů vždy vyvolává otázku, jaká bude cena , ale když si nás najmete, klienti mají zaručený klid a nízké náklady. Profesionalita, spolehlivost a obětavost k práci jde ruku v ruce s péčí o nám svěřený majetek. Stěhování bytů je druh služby, který je svou specifičností i na vysoké úrovni zaměstnanecké kultury, protože respektujeme klid vašich sousedů.

Jaké jsou vlastnosti profesionálního stěhování bytu? Vyznačují se především tím, že je provozuje naše odborná firma, která se zaměřuje především na bezpečnost svěřeného majetku. Výrazem tohoto zájmu je například špičkový vozový park pro přepravu. Ne v každém případě jsou tyto vozy zcela nové, ale jejich technický stav je bezvadný. Každý potenciální klient si může být jistý, že volba naší společnosti je ta nejlepší možná.