Facebook Login

FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha - Servis elektrospotřebičů

Servis elektrospotřebičů poskytujeme přímo u Vás doma nebo v naší provozovně. Naše preciznost práce a odbornost, kterou nabízíme našim zákazníkům, je na vysoké úrovni. Dlouhá léta práce a zkušenosti nám zajistily praxe, díky které víme odhalit příčinu pokažené pračky nebo elektrospotřebičů v krátkém čase. Cenové kalkulace víme na základě příčiny poruchy, poskytnout na místě. Ceník našich servisních služeb je založen na dohodě s našimi zákaz níky.

V naší nabídce najdete servis automatických a vířivých praček, sušiček prádla, odstředivek, myček nádobí, mikrovlnných a elektrických trub, mixérů, žehliček, vysavačů, flexibrúsok, vrtaček a jiných elektrospotřebičů.

Tónování autoskel

Tónování autoskel

Tónování autoskel -autofólie

Tónovací a ochranné fólie pro všechny typy vozidel
Přepych nebo funkční věc?

Dnes je již téměř každé auto vybavené klimatizací. Jde o super věc, ale co když ji nemám nebo mi nedělá dobře? V takovém případě je asi jediná možnost a to dát si nalepit tónovací autofólie na okna. Je dobře poohlédnout se po kvalitních autofólie, které nejen zatemňují interiér, ale také zachycují teplo a tím brání přehřívání se interiéru vozidla.
S autofóliemi můžete zvýšit komfort a bezpečnost při jízdě s autem.

Jedinečný vzhled a ochrana proti pohledu do auta.
Elegance a funkčnost v jednom

Autofólie prošly velkým vývojem a už to vůbec není jen o jakémsi "gangsterském", ale spíše elegantním vzhledu vozidla. Nemluvě o tom, že jde o opravdu funkční věc na autě což dokazuje i množství měření, ale hlavně spokojených zákazníků.
Možností je mnoho

Na výběr máte několik stupňů tmavosti. Zde však platí rovnice, že čim světlejší je fólie, tím více světla a tepla propouští do interiéru vozidla. Často se setkáváme s názorem, že zákazníci nechtějí zcela nejtmavší fólii, protože přes ni není nic vidět, resp. jen velmi slabě. Tehdy jim většinou dáme do ruky kousek fólie, přes který se mohou podívat jako kdyby ven z auta. Mnoho z nich zůstane překvapeno, že přes ni bez problémů vidí. Srovnáváme to ke kvalitním slunečním brýlím. Ty brání pronikání ostrého světla no neomezují ve výhledu.

Pokud uvažujete nad aplikací tónovacích autofólií je nutné si je dát nalepit odborné firmě. Ta vám spolu s certifikátem vystaví osvědčení o jejich odborné montáži.

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - DEFINICE zaměřování ROZMĚRŮ

Šířku (rozměr B) měříme těsně u skla od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového těsnění. Měříme na třech místech-nahoru, dolů a uprostřed. Šířka žaluzie bude nejmenší naměřený rozměr. Vzhledem k výrobní toleranci a pro správnou funkčnost lamel se doporučuje při objednávce ubrat cca 2-4 mm od naměřené šířky. Šířku žaluzie vyrábíme s přesností na 1 mm od šířky 400 mm do 2000 mm.

Výšku měříme těsně u skla včetně případného gumového těsnění, na levé i pravé straně křídla. Výška dodané žaluzie v zavřeném stavu bude nejmenší naměřený rozměr. Výška žaluzie bude vyrobena s přesností na centimetry (dáno konstrukcí žebříku) tak, aby žaluzie v zavřeném stavu měla požadovanou výšku. Maximální výška žaluzie je 2500 mm.

 
Upozornění!

Maximální možná plocha žaluzie je 2,5 m 2 . Minimální účtovaná plocha žaluzie je 0,6 m 2

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Dražší modely pro náročnější

Dostupné jsou však i žaluzie , které spojují výhody standardních žaluzií a plissé rolet. V horním profilu mají rukojeť, pomocí které jej lze posouvat směrem dolů a zastavit v kterékoliv poloze. Podobně se dá ovládat i spodní profil. Množství světla tak můžete regulovat shora i zdola. Lamely se přitom dají pohodlně naklápět. Chcete-li mít v interiéru po odklopení stínícího systému více světla, zvolte žaluzie , ve kterých se při naklápění automaticky spojí dvě lamely do sebe. Opticky tak vznikne řidší rastr lamel a vy si můžete užívat lepší výhled.

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha - Dovoz a rozvoz pro vaše zaměstnanců

Naše portfolio prodeji v zabezpečení dovozu a rozvozu jedno až Trismen Provozně vašich zaměstnanců. Dále Zajišťujeme týdenní, turnusové a sezónní přepravu osob v rámci Slovenska a do zahraničí. Ve vozovém parku máme více typu autobusů přizpůsobeny druhu dopravy s ruzne počtem míst k sezení. V případě potřeby a větší množství zavazadla víme Připojit i přívěsný vozík. Naši řidiči mají dlouhodobé zkušenosti se všemi druhy dopravy. Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha firmami.

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha