FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha - Demontáž a montáž nábytku

Většinu nábytku je nutné pro přepravu rozebrat, ať už kvůli velikosti nebo kvalitě. Většina plochého nábytku má malou oporu a není dostatečně pevný, aby po sestavení přežil cestu bez poškození. Před zahájením stěhování je třeba je rozebrat, pečlivě zabalit a znovu smontovat na novém místě. Existují také velké kusy nábytku, jako jsou velké rohové sedací soupravy nebo sedací soupravy ve tvaru U, které by nebylo možné převážet dohromady, takže je nutné je rozebrat.

Na vaše přání naši pracovníci nábytek rádi rozeberou, zabalí a následně smontují na novém místě.

Dost neplechu může nadělat, když se demontáž nějak vyřeší doma, ale při montáži nábytku už není k dispozici původní návod a nikdo si nepamatuje, který šroubek byl odkud. Zaměstnanci Promove se denně zabývají demontáží a montáží nábytku, znají profesionální techniku, kterou lze rychle a přesně uvést do původního stavu. Vyplatí se proto využít pomoci našich zkušených kolegů.

Bolesti hlavy často způsobuje i to, že se vyjmuté šrouby zadrhávají a nejsou k dispozici potřebné páky pohonu. Zaměstnanci společnosti Promove věnují zvláštní pozornost tomu, aby zajistili přítomnost všech dílů a šroubů, a zaručili bezpečné další používání vašeho nábytku, když se vrátí na místo určení.

Stěhování levně

Více o nás viz: https://www.dodavkypraha.eu/stehovani-levne-praha