FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha - Rychlá a pohodlná oprava praček u zákazníka doma

Pro zkušeného servisního technika nezáleží na značce nebo modelu zařízení. Nezáleží tedy na tom, jaké zařízení selhalo, protože servis mobilních praček je tu od toho, aby pomohl v případě problémů s pračkou jakéhokoli výrobce, např. Matercook, Zanussi, Ardo, Candy, Indesit, Amica, Hoover, Beko , Miele, Siemens, Electrolux, Samsung, LG, AEG, Whirlpool nebo Polar.

Po přijetí požadavku zákazníka dojede specialista na uvedenou adresu, aby diagnostikoval problém. Objednávka je vyřízena až po akceptaci všech nákladů na opravu. Co je nesmírně důležité, zákazníci se nemusí obávat skrytých nákladů, protože pro férový servis praček je základem spolupráce naprostá transparentnost.

Můžete se také spolehnout na spolehlivou prezentaci situace. Občas se také stane, že oprava nemá z ekonomických důvodů nebo míry opotřebení zařízení velký smysl. Konečné náklady vyplývají nejen z náročnosti odstraňování závady, ale také z výběru použitých dílů. Zákazníci proto mají vždy alternativu – mohou se rozhodnout pro o něco dražší originální náhradní díly nebo kvalitní náhrady za nižší cenu.

Je třeba zdůraznit, že pouze méně než 20 % poruch vyžaduje více než jednu návštěvu servisního technika. Nejčastěji je problém okamžitě odstraněn a zařízení lze používat další roky bezproblémového provozu.

Opravy Praček

více o nás na našem webu

 

Kominictví Praha

Kominictví Praha

Kominictví Praha - Takové řešení není vždy možné, často velmi nákladné. Nechybí ani estetické hledisko.
A v případě historické architektury vzbuzuje oprávněné pochybnosti. Jednoduše se nehodí, a dokonce hyzdí stavbu. Navíc výkon a účinnost gravitační ventilace je celkově spíše špatná.

Střešní ventilátor - jednou provždy
Proto jsme naší obci navrhli modernější řešení - nahrazení gravitačního větrání mechanickým větráním s využitím střešních ventilátorů. Instalace takového systému vyžadovala několik nezbytných předcházejících kroků:
- ověření skutečného stavu vzduchotechnického potrubí a nalezení volných komínových stoupaček, které by bylo možné použít pro odvětrání místností kuchyně a koupelny
- kontrola, zda jsou instalovány přívody vzduchu (okenní nebo stěnové) v objektu a při jejich absenci nebo nedostatečném množství výběr vhodného produktu
- realizace projektu modernizace vzduchotechnického systému
- výběr sady produktů, tj. střešní ventilátory, ovladače a vzduchové vyústky

Kominíci

Váíce o nás viz odkaz: kominíci

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - Rychlá a účinná vzduchová sterilizace

UV lampy účinně distribuují UV-C záření do okolí a inaktivují a zabíjejí mikroorganismy. Technologie, kterou používáme, zajišťuje snadnou, rychlou a ekologicky bezpečnou údržbu po celou dobu životnosti produktu. Jsme jedinou společností v zemi, která tento způsob dezinfekce místností používá. Jednoduchým, ekologickým a efektivním způsobem čistíme interiéry klinik, kanceláří a obchodů od škodlivých bakterií a virů a zanecháváme prostor čistý a bezpečný pro jeho uživatele.

Zaměření pozemku

zaměření pozemku

Zaměření pozemku - Geodetické měření a hlavní mapa

Na jejím základě se provádějí veškeré projekční a měřicí práce, vytyčují se body a směry. Zobrazuje hranice parcel, obrysy stávající zástavby, zahrnuje všechny obecně geografické objekty nacházející se v daném území. Dále obsahuje údaje o tzv. vertikální topografii a informace o umístění technických inženýrských sítí. Jeho kopii si investor musí zakoupit na odboru geodézie, kartografie a katastru starosty nebo obecního úřadu. Poté jej předá geodetovi.

Geodetické služby: úpravy map

Geodet provádí tzv. přizpůsobení mapy. Za tímto účelem musí pozemek poprvé navštívit, aby zkontroloval jeho rozměry, zkontroloval fakta a provedl změny - přidal prvky, které na mapě chybí, a odstranil ty, které neexistují. Výsledkem geodetské práce je mapa pro účely návrhu, zpracovaná v měřítku 1:500. Zahrnuje mimo jiné vymezení hranic, umístění pozemku, obrysy stávajících a plánovaných zařízení, prvky inženýrských sítí, způsob vypouštění nebo čištění splašků. Jeho příprava obvykle trvá asi 2 týdny. Tuto mapu musíte sdílet s architektem, který dům navrhuje nebo provádí úpravy. Na něj zakreslí polohu domu na pozemku. Pamatujte, že základní mapa získaná na úřadě není dokument pro designové účely, což je dokonce označeno razítkem.

Stěhování levně

Stěhování levně

Stěhování levně - Přeprava velkých věcí

Profesionální přeprava předmětů nestandardní hmotnosti a velkých rozměrů, jako jsou trezory, trezory nebo serverové skříně. Taková přeprava vyžaduje použití specializovaného zařízení pro zvedání a zvedání a rovněž vhodnou logistickou přípravu. Na celek dohlíží zkušený a řádně proškolený tým, který bezpečně doručí velké a těžké předměty na uvedenou adresu. Cena tohoto typu stěhování je stanovena individuálně

Přeprava cenností

Zcela bezpečná přeprava předmětů vysoké materiální hodnoty, jako jsou umělecká díla, např.: obrazy, sochy, grafiky. Při přepravě tohoto typu věcí je nejdůležitější věc řádně zabalit, včetně zajištění správné teploty při přepravě, aby nedošlo k poškození věcí. Vyžaduje zvláštní péči a přesnost. Tuto službu mohou využívat umělecké galerie, instituce, ale i umělci a soukromé osoby.

Stěhování Praha

Více o nás viz link: stěhování Praha