FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha - Doprava a transfery mikrobusem

Sháníte odvoz? Nemusíte dále hledat. Ať pro rodinu, firmu nebo na event vám umíme zajistit přepravu bezpečně a komfortně. Nabízíme dopravu i pro různé specifické zájezdy menších skupin. na fotbal do Mnichova, za operou do Milána a podobně. Specializujeme se také na transfer z nebo na letiště - Vídeň, Budapešť, Brno, Praha.

Proč využít dopravu mikrobusem?

     pohodlnější volba než doprava autobusem
     žádné fixní časy odjezdu, přijdeme dle Vašeho požadavku
     velmi výhodné ceny
     vyzvedneme Vás na jakékoli adrese v rámci města Prahy
     máte-li speciální požadavek neváhejte nás kontaktovat, zajistíme Vám transfer podle vašich představ
     slevy v případě využívání našich služeb pravidelně

V případě vašeho zájmu o přepravu nebo v případě otázek nás neváhejte kontaktovat.

Mikrobusy Praha

Více o nás na https://www.autobusova-doprava-praha.eu/

Žaluzie Praha

žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Pro střešní okna

Střechy se střešními okny už dávno nejsou ničím výjimečným a spíše člověka překvapí, pokud na ní žádné nejsou. Přece jen jsou podkrovní prostory využívány více než pokoje než jako půjdy. Pro taková okna jsou však klasické žaluzie, rolety a síťky proti hmyzu nevhodné, neboť buď se nedokážou udržet u skla a tím neplní svůj účel (žaluzie, rolety), nebo neumožňují vyklopení/otevření okna (síťky). ZaluzieWeb vám nabízí řešení těchto zdánlivě složitých problémů v podobě našich produktů pro střešní okna . Nezáleží na tom, jestli máte střešní okna značky VELUX, FAKRO, ROTO.


Střešní rolety SKYLIGHT a R-LITE

Líbí se vám rolety a chtěli byste je i pro vaše střešní okna? Zkuste se podívat na naši nabídku střešních rolet. Nejširší škálu barev mají běžné látky. Ty vám i během slunečných dnů zajistí komfortní zastínění vašich prostor. Pokud však z různých důvodů potřebujete úplné zastínění na vašich střešních oknech, doporučujeme zvolit rolety se zatemňujícím efektem. Látky na těchto střešních roletách disponují pogumovanou vrstvou, která zabraňuje jakémukoli pronikání slunečního záření přes vaše okno. Stejně jako v případě klasických rolet, i pro střešní okna máme řešení, když je pod střechou (především v letních měsících) často až nesnesitelně horko. Látky s thermo efektem jsou z vnější strany vybaveny lesklým („postříbřeným“) povrchem, díky kterému jsou paprsky slunce ne pohlcovány, ale přímo odráženy. Tato vlastnost výrazně snižuje teplotu prostoru pod střechou, nezřídka to bývá rozdíl až 5°C. Rolety se na okně pohybují v hliníkových profilech a navíjejí do hřídele.

Žaluzie do plastových oken

Více o nás na našem webu https://www.zaluzie-levne.cz/

 

Stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha - Demontáž a montáž nábytku

Většinu nábytku je nutné pro přepravu rozebrat, ať už kvůli velikosti nebo kvalitě. Většina plochého nábytku má malou oporu a není dostatečně pevný, aby po sestavení přežil cestu bez poškození. Před zahájením stěhování je třeba je rozebrat, pečlivě zabalit a znovu smontovat na novém místě. Existují také velké kusy nábytku, jako jsou velké rohové sedací soupravy nebo sedací soupravy ve tvaru U, které by nebylo možné převážet dohromady, takže je nutné je rozebrat.

Na vaše přání naši pracovníci nábytek rádi rozeberou, zabalí a následně smontují na novém místě.

Dost neplechu může nadělat, když se demontáž nějak vyřeší doma, ale při montáži nábytku už není k dispozici původní návod a nikdo si nepamatuje, který šroubek byl odkud. Zaměstnanci Promove se denně zabývají demontáží a montáží nábytku, znají profesionální techniku, kterou lze rychle a přesně uvést do původního stavu. Vyplatí se proto využít pomoci našich zkušených kolegů.

Bolesti hlavy často způsobuje i to, že se vyjmuté šrouby zadrhávají a nejsou k dispozici potřebné páky pohonu. Zaměstnanci společnosti Promove věnují zvláštní pozornost tomu, aby zajistili přítomnost všech dílů a šroubů, a zaručili bezpečné další používání vašeho nábytku, když se vrátí na místo určení.

Stěhování levně

Více o nás viz: https://www.dodavkypraha.eu/stehovani-levne-praha

Geometrický plán

Geometrický plán

Geometrický plán -Naše služby pro stavební firmy


GEODEZICKÉ PRÁCE PRO PLÁNOVÁNÍ A VÝSTAVBU SILNIC

– tvorba plánovací podkladové mapy
– tvorba realizační mapy
– zakreslování staveb
– stlačování podkladových bodů
– vodorovné a výškové vykreslování
– aktualizace plánu při stavebních pracích
– příprava vlajkových tabulek
– výpočet kubatur
– editace v ITR a AutoCad
– plno- vedení stavby v měřítku
– průzkum inženýrských sítí
– příprava mapy inženýrských sítí
– příprava nákresu věcného břemene

Geodetické práce

Více o ná viz odkaz: geometrické práce

Vyklízení bytů, domů

Vyklízení bytů, domů

Vyklízení domů - Odvoz nebezpečného odpadu s profesionály je nejlepší!

Odvoz nebezpečného odpadu  s profesionály: žádná rizika, žádné nepříjemné situace, služba je dostupná za výhodnou cenu!

Nebezpečný odpad je bohužel neustále přítomen v každodenním životě. Například při provozu restaurace, při výstavbě nebo při likvidaci odpadu se jejich vzniku nevyhneme. Aby nedošlo k problémům, je třeba věnovat zvláštní pozornost jak jejich manipulaci, tak přepravě. Mnoho lidí nemá v této oblasti mnoho zkušeností, proto stojí za to svěřit tento úkol profesionálům, protože jinak může nezkušenost způsobit vážné škody. Pokud ve vašem okolí vznikl nebezpečný odpad a zatím jste nenašli ty správné odborníky na jeho odstranění, dále nehledejte, protože se o to postaráme!

Vyklízení bytu

Více o nás viz link: vyklízení bytu