FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha -Extrémně nízká cena

Nabízíme pronájem dodávky od něco málo přes 200 PLN za den. Ceny se mohou měnit, proto vám doporučujeme seznámit se s ceníkem. Různé typy vozidel mají různé ceny za den.
Půjčovna dodávek. 5 důvodů, proč se odlišujeme od konkurence

Pronájem dodávkových vozů vyžaduje vysokou efektivitu půjčovny. Zákazník od vozidla očekává plnou spolehlivost a dobrou výbavu - aby používání dvoukolky bylo potěšením a pomohlo při vyřizování všech formalit. Dlouhodobě sledujeme potřeby našich klientů a přizpůsobujeme rozsah našich služeb individuálním očekáváním. Mezi našimi klienty jsou soukromé osoby, které dodávku chvíli hledají, ale také nejen. Velkou část příjemců našich služeb tvoří společnosti, velké i malé.

Půjčovna dodávek

Více o nás na našem webu

https://www.dodavkarnapraha.cz/

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - DEFINICE ZAMĚŘOVANÝCH ROZMĚRŮ

Šířku (rozměr B) měříme těsně u skla od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty, včetně gumového těsnění. Měříme na třech místech – nahoře, dole a ve středu. Šířka žaluzie bude nejmenší naměřený rozměr. Vzhledem k výrobní toleranci a pro správnou funkčnost lamel se doporučuje při objednávce ubrat cca 2-4 mm od naměřené šířky. Šířku žaluzie vyrábíme s přesností na 1 mm od šířky 400 mm do 2000 mm.

Výšku měříme těsně u skla včetně případného gumového těsnění, na levé i pravé straně křídla. Výška dodané žaluzie v zavřeném stavu bude nejmenší naměřený rozměr. Výška žaluzie bude vyrobena s přesností na centimetry (dané konstrukcí žebříku) tak, aby žaluzie v zavřeném stavu měla požadovanou výšku. Maximální výška žaluzie je 2500 mm.

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha - Pronájem autokarů a minibusů

Dle potřeby zákazníka zajišťujeme dopravu pro organizované skupiny.

Disponujeme autokary s emisní normou EURO4, která umožňuje vjezd do všech ekologických zón a výrazně zlevňuje dopravu na různých trasách – vnitrostátních i zahraničních. Nabízíme individuální i skupinovou dopravu pohodlnými autokary značek.

Obsluhujeme firmy, pracoviště, školy, církve, soukromé skupiny. V zimním období se specializujeme na servis lyžařských zájezdů.

Zajišťujeme autobusové zájezdy, např.

    autobusy turistické třídy s 39-65 místy
    Minibusy pro 15-33 cestujících
    Minibusy/dodávky pro 7-9 cestujících
    osobní vozy do 5 míst

Spolupracujeme s mnoha prověřenými dopravci, a proto již léta úspěšně obsluhujeme skupiny až několika stovek lidí.

Autobusová doprava

Více o nás na našem webu

https://www.autobusova-doprava-praha.eu/

 

Stěhování těžkých břemen

stehovani tezkych bremen

Stěhování těžkých břemen - Stěhování břemen patří k fyzicky nejtěžším pracím při stěhování. Pracovníci musí s těžkými břemeny manipulovat velmi opatrně, aby je nepoškodili.

    máme dlouholeté zkušenosti a praxi se stahováním těžkých břemen (trezorů, bankomatů, časových pokladen, serverů, soustruhů, soch z kovu, mramoru, kamene, břemen do 20 tun)
    důraz klademe na bezpečnost
    samozřejmost jsou kvalita a profesionalita
    stahujeme NON-STOP
    obhlídky poskytujeme zdarma

Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze - Základní služby pro virtuální sídlo

Tyto Vám poskytujeme jako součást virtuálního sídla.
Označení schránky

Označíme poštovní schránku názvem Vaší společnosti, kde Vám budou chodit poštovní zásilky
Vydání souhlasu s udělením sídla

Vystavíme Vám souhlas se zřízením sídla společnosti, abyste si virtuální adresu mohli zapsat do obchodního nebo živnostenského rejstříku
Stahování a úschova pošty

Probereme Vám veškerou došlou poštu (mimo zásilek určených do vlastních rukou), kterou následně připravíme na vaše převzetí nebo ji odešleme na vámi zvolenou adresu
Avízo o došlé poště (notifikace e-mailem)

Po doručení zásilky Vás informujeme o přijetí, zároveň získáte scan obálky, abyste ihned získali informace o doručené zásilce
Přístup do zákaznické zóny (připravujeme)

Po objednání sídla automaticky získáte přístup do zákaznické zóny, kde naleznete veškeré informace o vašich zásilkách a objednaných službách

Sídlo firmy Praha

Více o nás a našich sužbách na webu https://www.sidlofirmyvpraze.eu/