FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Proč se rozhodnout pro suchou výstavbu

Suchá výstavba se sádrokartonovými deskami s sebou přináší celou škálu ekologických, praktických, ekonomických a časových výhod. Jedním z nejmarkantnějších ekologických rozdílů oproti klasické výstavbě, při které jsou používány cihly nebo pórobeton, je množství ušetřené vody.

Při práci se sádrokartonovými deskami minete jen pár litrů vody a to zejména na mytí nářadí. Při klasické výstavbě padnou za oběť stovky litrů vody. Sádra je navíc přírodní produkt a na její výrobu se používají jen mírné teploty, díky čemuž se spotřebovává méně energie.

Ekologické výhody nejsou to jediné, co potěší stavitele i zákazníky. Na předělávku bytového jádra se sádrokartonovými deskami minete mnohem menší množství materiálů. Suchá výstavba tedy šetří i náklady na dopravu, v některých případech dokonce až o 15 %.

Snad největší předností suché výstavby je úspora času. Zatímco při využití tradičnějších stavebních materiálů musíte čekat na vyschnutí jednotlivých vrstev, při suché výstavbě můžete plynule pokračovat v práci bez jakýchkoli prostojů. I díky zkráceným prostojům je tato forma výstavby více než dvakrát rychlejší než práce s cihlami a pórobetonem.

Suchá výstavba vám usnadní práci i při montáži elektroinstalací. Zatímco při montáži do cihlových a pórobetonových konstrukcí musíte používat speciální nářadí jako například drážkovací frézu nebo pneumatické kladivo a náročně vykružovat elektroinstalační krabice, v případě konstrukcí ze sádrokartonových desek máte elektroinstalace dávno připravené za zlomek času a bez speciálního náčiní.

Rekonstrukce bytového jádra

Více o nás viz web https://www.korpstav.cz/