FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

zemní práce

 

Dokončovací zemní práce jsou práce na úpravu povrchu a násypů tak, aby bylo dosaženo jejich odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Patří k nim rozprostření ornice a zatravňování. Hlavní náplní firmy je stavební činnost, dřevovýroba a obchod.

Zemní práce prodej

V roce 2003 se činnost naší firmy rozšířila o prodej exkluzivního nábytku a bytových doplňků ve vlastní nově otevřené prodejně. Část vystavovaného interiéru a návrhy prodejny jsou produktem naší vlastní truhlářské dílny, která je vybavena tou nejmodernější technologií.

Zemní práce filozofie

Základní filozofií firmy je poskytovat kvalitní služby zemní práce ve smyslu současných trendů, v požadovaných termínech a s maximální vstřícností vůči zákazníkům. Od počátku své činnosti soustřeďujeme pozornost na budování odborné dovednosti a vzdělávání zaměstnanců a na jejich vybavení požadovaným strojním vybavením a mechanizací pro zemní práce.

Zemní práce nové stavby

I díky tomu se nám během působení firmy podařilo zrealizovat velké množství nových staveb, ať už průmyslových či rodinných domů, rekonstrukce a opravy budov jakož i budování inženýrských sítí a staveb občanské vybavenosti. Díky vlastní truhlářské výrobě a obchodu s nábytkem můžeme zákazníkům poskytnout komplexní služby. Mnohé zakázky byly realizovány pro významné společnosti České republiky ale i pro firmy mimo území naší republiky.