FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Stěhování Praha

Stěhování Praha -6 tipů, které vám pomohou vybrat tu správnou stěhovací společnost

Pokud se stěhujete poprvé, kladete si velmi těžkou otázku. Jakou stěhovací společnost si vybrat, jaké služby nabízí ? Zde je šest jednoduchých tipů, které vám pomohou posoudit, zda společnost, se kterou mluvíte, má zkušenosti s dokončením vašeho stěhování bezpečně a v rámci vašeho rozpočtu.

Ověřte si senioritu společnosti, jak dlouho nabízí služby

Pokud stěhovací společnost, se kterou mluvíte, poskytuje služby několik měsíců, je obtížné ověřit, zda má odpovídající vybavení a zkušenosti. Pro komplexní tuzemské nebo mezinárodní stěhování je dobrým pravidlem najmout si stěhovací firmu s minimálně několikaletými zkušenostmi s plánováním a prováděním stěhování.

Pokud je váš pohyb místní. Zaměstnancům stačí mít alespoň jeden rok praxe. Protože společnost s vysokou fluktuací zaměstnanců nemusí nutně poskytovat odpovídající úroveň stěhovacích služeb. Věnujte pozornost zejména způsobu nacenění služby. Společnost, která nabízí ceník založený na hodinovém systému, může být nespolehlivá. Zeptejte se a nechte společnost nacenit službu před jejím zahájením. Obchodní oddělení ADS Removals vždy vyhodnocuje každou službu před zahájením práce.

Firemní pojištění  

Pokud společnost není dostatečně pojištěna, může představovat vysoké riziko pro váš majetek. Pokud nevíte, jak to zkontrolovat, zeptejte se na svou pojistku.

Nabídka stěhovacích služeb

Je důležité znát rozsah prací, které může stěhovací firma provést. Většina stěhovacích společností, které si váží svých klientů, nabízí stěhování na klíč. Jde o komplexní stěhovací službu, která vyžaduje bohaté zkušenosti a vyškolený personál firmy.

Pokud požadujete nadrozměrnou přepravní službu (trezory, kulečníkové stoly, vířivky, klavíry atd.), měli byste na to upozornit svého specialistu při zadávání poptávky. Pokud navíc požadujete službu naskladnění, likvidaci nábytku, domácích spotřebičů apod., je třeba upozornit i stěhovací firmu. Nejlepší dopravci vám mohou snadno pomoci.

Zkontrolujte názory, recenze, svědectví společnosti

Číst recenze od bývalých zákazníků o stěhovací firmě je skvělé. V závislosti na společnosti můžete obvykle navštívit Google, Facebook a najít recenze zákazníků. Počet hvězdiček je obvykle 5, přičemž 1 je nejhorší výsledek a 5 je nejlepší výsledek. Společnosti se 4 hvězdičkami a výše jsou obvykle skvělé pro práci. Můžete si také ověřit, zda má firma reference od dodavatelů. Obvykle se jedná o podrobný popis poskytované služby.  

Online recenze by měly být pouze faktorem při výběru stěhovací firmy. Protože v době internetu je velmi snadné firmu zdiskreditovat nebo ji uměle posílit. Nejlepším způsobem je proto požádat společnost, aby vám zaslala doporučující dopisy od dodavatelů.

Oblast realizace služby

Je důležité ověřit, zda stěhovací společnost obsluhuje vaši oblast. Pro kontrolu budou mít stěhovací společnosti buď mapu obsluhovaných oblastí, nebo seznam obsluhovaných oblastí. Pokud vaše společnost obsluhuje daný region, je schopna poskytnout cenové podmínky pro tuto oblast.

Obtížný výběr stěhovací firmy

Není snadné určit, jakou službu a společnost si vybrat.

S výběrem stěhovací firmy byste se měli spokojit. Procházení nabídek a čtení recenzí o tom, jaké služby může stěhovací společnost poskytnout, je tím správným místem, kde začít. Ale konečným cílem je vybrat ty správné profesionály, kteří přenesou vaše věci z A do B.

Vybírejte na základě faktorů, které mají na rozhodnutí největší vliv (cena, obsluhovaná plocha, vybavení, flexibilita, sklad) a poté vyberte tu nejlepší společnost. Najměte si profesionály, kterým důvěřujete, pro to, co od nich očekáváte.