FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Stěhování pian

Stěhování pian - V loňském roce jsme přepravili několik klavírů různými směry.

Tentokrát bylo piano přepraveno na trase Katovice - Tychy . Bohužel se nástroj nacházel v 6. patře a bez dopravního výtahu, což by práci značně usnadnilo. Naštěstí měla budova funkční osobní výtah - dostatečně velký, aby vertikálně přepravil zajištěné piano .

Bezpečná přeprava klavíru

Jako vždy fungujeme na nejvyšší úrovni. Jak můžete vidět v přiložené galerii. Při přepravě na trase Katovice - Tychy jsme klavír řádně zajistili překrytím bublinkovou fólií a stretch fólií. Také jsme demontovali pohyblivé části. Díky tomu jsme mohli klavír bezpečně přepravovat pomocí výtahu. Také v našem autě byl nástroj náležitě ošetřen - připoután a zabalen do deky.

Pojištěná doprava

Standardem v naší práci je, že každá implementace zahrnuje detailní znalost požadavků klienta. To se promítá do podrobné nabídky – zákazník díky tomu zná plnou cenu a nemůže zažít žádné (nepříjemné) překvapení při placení. Uzavřeme smlouvu a pojistíme přepravované věci při nakládce, přepravě a vykládce.

Funguje to? Určitě ano, proto nám tolik lidí věřilo ! Suma sumárum – hledáte firmu, která vám bezpečně dopraví klavír nebo jiný velký nástroj z Prahy kamkoli i do zahraničí? Jsme vám k dispozici.

Stěhování klavírů

https://www.stehovanibulldog.cz/stehovani-pian