FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Půjčky

 

Půjčky na auto mají několik výhod. V první řadě si můžete vybrat samotně místo koupě auta, bez ohledu na způsob financování nabízeného například prodejcem auta. Vozidlo lze koupit i v zahraničí. Půjčky na auto můžete využít i na financování koupě ojetého vozu od soukromé osoby, postačí platná kupní smlouva.

Půjčky nebo leasing?

Mnoho lidí dává přednost možnosti půjčky na auto před leasingem pro další výhody jako je vlastnictví vozidla ihned po koupi, nebo stejné splátky po celou dobu splácení půjčky. Při auto úvěru není nutná akontace - nultá nebo první splátka před převzetím vozidla.

Půjčky a úrokové sazby

Ve srovnání s bezúčelovou půjčkou, kterou je možné na koupi auta využít, mají účelové půjčky na auto nižší úrokové sazby. Stejně je výhodou možnost získat úvěr na auto i zpětně až do několika měsíců od jeho koupě.

Půjčky pro studenty

Speciální kategorií na finančním trhu jsou půjčky a úvěry pro studenty. Mladí vysokoškoláci si mohou zajistit financování studia, školného, učebnic nebo i studijních pobytů. Studentské půjčky mohou být poskytnuty ve výši několika tisíc. Nejvýhodnější studentskou půjčku na trhu jednoduše a rychle najdete v aktuálním srovnání úvěrů pro studenty. V přehledu najdete aktuální úrokové sazby, měsíční splátky, celkové zabezpečení a podrobnější informace.