FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

půjčky

Banky většinou prověřují daňové přiznání, kde velmi dobře vidí, jak se firmě daří. Podnikatelské půjčky jsou poměrně velkým problémem pro začínající firmy či podnikatele, kteří nemají žádnou historii.

Půjčky daňové přiznání

Takový podnikatelé nemohou bance předložit žádné daňové přiznání, a tak pro banky zůstávají velkou neznámou. Banky začínajícím podnikatelům většinou žádné peníze nepůjčí. Existují však i výjimky. U bank mohou uspět i začínající firmy.

Půjčky rozvoj

Je však třeba představit kvalitní byznys plán, kterému banka uvěří, při kterém si bude jistá, že neztratí žádné peníze, respektive bude ochotná snášet případné riziko a možnost půjčky Vám poskytnout. Ostatní začínající podnikatelé mohou využít služeb různých vládních agentur, které se starají o rozvoj malého a středního podnikání.

Půjčky živnostníci

Jiná situace je s živnostníky, kteří si chtějí půjčit například na koupi nového televizoru. Problém živnostníků je ten, že velká většina z nich vykazuje nulový zisk. Takovým lidem banky jen velmi těžko půjčí peníze, pokud si nezvolí cestu zástavy nemovitosti. Živnostníci se tak stávají vděčným terčem nebankovních společností, které jim nabízejí velmi nevýhodné půjčky. My ale nejsme jednou z nich – nabízíme Vám jen výhodné půjčky. Jsme féroví a naši klienti Vám mohou potvrdit, že jsou s námi spokojení a že jednáme na rovinu.