FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda - Systém EXTRABOND patří do skupiny provětrávaných fasád typu rainscreen. Speciálně navržené profily a panely vyrovnávají tlak mezi vnější a vnitřní částí stěny a tím zároveň neutralizují síly, které způsobují vsakování vody na obklady fasád. Provětrávaná fasáda Extrabond se používá k pokrytí vnitřních i vnějších fasád a lze ji perfektně instalovat do novostaveb i do rekonstruovaných, kde je cílem získat moderní a dekorativní vzhled. Systém se externě skládá z hliníkového nebo vláknocementového laminovaného panelu, hliníkové konstrukce a izolačních materiálů.

Desky EXTRABOND jsou dostupné v široké škále barev. V nabídce společnosti jsou plechy: EXTRABOND, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností vůči povětrnostním vlivům a EXTRABOND FR, který má vyšší úroveň požární odolnosti než předchozí: jeho požární ochrana je klasifikována jako B-s1, tř. d0 materiál zpomalující hoření.

EXTRABOND – ideální řešení pro všechny, kteří hledají systém, který kombinuje technické parametry s estetickým očekáváním.

Provětrávané fasády

Více o nás na https://www.zelenyprojekt.cz/