FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

betonové ploty

 

Vážení zákazníci někteří výrobci zneužívají certifikovanou kvalitu značky, pletou zákazníky tím, že tvdí, že jejich betonové ploty jsou vyráběné našim systémem. Důrazně upozorňujeme, že nikomu jsme nedali souhlas ani licenci z naší jedinečné receptury vyráběny pod naším jménem.

Betonové ploty výrobci

Na Slovensku neexistuje výrobce, který při výrobě betonových plotů použije takové množství betonářské oceli, cementu a kvalitního štěrku jako naše firma. To umíme dokázat nejen certifikáty TSÚS ale i sami se můžete v naší firmě přesvědčit… A na kvalitu produktu – betonové ploty se podívat.

Betonové ploty 90. léta

Firma začala vyrábět tyto výrobky již v roce 1996. Od počátku se snažíme betonové ploty vyrábět a zdokonalovat tak, aby byly vyrobeny v co nejvyšší kvalitě a estetickém vzhledu.

Betonové ploty konkurence

Kvalita našich betonových plotů se stala důvodem, proč se snaží někteří konkurenti kopírovat naše výrobky, avšak atrapy nedosahují ani poloviny kvality. Tito naši napodobitelé nejsou schopni poskytnout svým zákazníkům garance, které můžete mít jen u našich plotů. Originál je jen jeden.