FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Oprava autoskel

Oprava autoskel - Projde kontrolou naštípané čelní sklo?

Nejhorší dopady mají takové třísky v zimě. Velké teplotní rozdíly a jejich dopad na materiály, ze kterých je karoserie vyrobena, mohou vést k přeměně čipu v malého pavouka a nakonec i k prasknutí skla. Z tohoto důvodu i malý čip na čelním skle komplikuje kontrolu vozu na kontrolní stanici. Problematická se stává i rutinní kontrola na silnici. Čip na skle sice ne vždy dá jasnou odpověď na otázku, zda můžete řídit, ale policista, který vidí čistý čip, vám může uložit jízdenku nebo dokonce zastavit registrační doklad.


Sada na opravu čelního skla

I když vám čipování může přinést právní potíže, na rozdíl od některých názorů vás ne vždy donutí vyměnit celé sklo. Pokud je dosti velký (což většinou znamená, že je na skle delší dobu) nebo se nachází blízko okraje skla, stává se výměna nezbytným řešením. Pokud je však okraj několik centimetrů, vyplatí se použít sadu na odstranění skleněných třísek, která obnoví jeho původní vzhled a strukturu.
Takovou látkou je opravná sada K2 GLASS DOCTOR. Opravným faktorem je speciální pryskyřice, která po nanesení na třísku jej vyplní a po vytvrzení se naváže na sklo. Díky tomu sklo nejen vypadá prakticky nepoškozeně, ale také se stává opět konstrukčně kompaktním, což eliminuje riziko růstu třísek a praskání.

Oprava poškozených skel

Více o nás na https://www.skloopravy.cz/