FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

kominické služby

Kominictví Praha - Řízení konstantního tlaku
Instalace takového ventilátoru umožnila použití regulátoru tlaku ve ventilačním potrubí. Hlavním úkolem takového řešení je rovnoměrně odvádět použitý vzduch z jednotlivých místností a všech podlaží. Zajišťuje také provoz za všech povětrnostních podmínek.
Tento systém se doporučuje zejména pro větrání vícebytových budov, a to jak nových, tak modernizovaných.

Důležitá je také při tepelné modernizaci budovy. Těsnění a izolace vyžadují, aby se zároveň zlepšilo větrání. V opačném případě je takto izolovaná budova inkubátorem vlhkosti, která podporuje růst plísní.

Mechanický větrací systém s regulací tlaku umožňuje připojit několik místností jednoho typu, například všechny koupelny nebo všechny kuchyně, k jedné stoupačce. Možnost plynulé regulace otáček ventilátoru zaručuje účinné větrání bez zbytečných ztrát elektrické energie.

Potřebné ventilátory
Kromě odvádění použitého vzduchu z budovy musíme pamatovat na zajištění stálého přívodu čerstvého vzduchu zvenčí. Nezapomeňte proto nainstalovat vhodné ventilátory. V tomto případě jsme se rozhodli použít ventilátory Velco - nástěnný ventilátor vybavený vynikajícím vzduchovým filtrem, tlumičem hluku a termostatickou hlavicí automaticky reagující na změny venkovní teploty.

V závislosti na průměru: model Velco Ø 125 a 160 nebo Wive Ø 100 - nástěnné ventilátory s filtrem a automatickou regulací přívodu vzduchu.

Tato termoregulace zabraňuje nekontrolovanému přílivu studeného vzduchu a zbytečným tepelným ztrátám. Automaticky zavírá nebo otevírá štěrbinu v závislosti na venkovní teplotě. Přívod vzduchu Velco je díky své jednoduché konstrukci možné použít prakticky všude. Jeho vynikající filtr ho předurčuje k použití zejména v městských oblastech znečištěných smogem.