FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

žaluzie Praha

 

Síťovina je upevněna v hliníkovém rámu pomocí pryžových uchytávek. Kromě standardní síťoviny je v nabídce i síťovina bránící průniku pylu, která je určena zvláště pro klienty trpící na pylové alergie, dále extra průhledná síťovina a také síťovina se zvýšenou odolností vůči drápkům domácích zvířat.

Žaluzie Praha a výroba

K výrobě plisovaných sítí se používá speciální síťovina, která může být černé nebo šedé barvy. Je stabilnější jako plochá síťovina protože je vyrobena nejen z PVC vláken, ale hlavně z para-aramidového vlákna kevlar, které v roce 1965 vyvinula firma DuPont a které původně mělo sloužit jako náhrada ocelových výztuží v závodních pneumatikách během 70-tých let. Díky vysoké pevnosti při zachování nízké hmotnosti našlo vlákno kevlar uplatnění mimo jiné i při výrobě plisovaných sítěk.

Žaluzie Praha a technika

Rodinný internetový obchod žaluzie Praha vám přináší pestrou nabídku stínící techniky pro váš lepší život a pohodlí. Interiérové ​​a exteriérové ​​žaluzie Praha, moderní plisse žaluzie Praha, látkové rolety, fotorolety, japonské stěny, markýzy a garážová vrata s dopravou zdarma.

Žaluzie Praha na míru

Kvalitní česká stínící technika, kterou pro vás připravíme na míru, dovezeme pohodlně až domů a zajistíme montáž. V oboru nejsme žádní nováčci! Máme už desetiletou praxi a rádi vám poskytneme odborné technické poradenství. Naše služby se vztahují na celou ČR i SR.