Facebook Login

FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

zbrojní průkaz

První věc, kterou musíte splňovat, pokud chcete zbrojní průkaz, je předepsán věk, který je pro skupinu A zbrojního průkazu 21 let (§ 18), zároveň musíte být plně způsobilý k právním úkonům. Další věc, kterou musíte splňovat jsou přísné podmínky bezúhonnosti a spolehlivosti, které definuje § 19 zákona č. 190/2003 Z. z ..

Zbrojní průkaz lékař

Pokud tyto dvě podmínky splňujete, můžete jít ke svému obvodnímu lékaři, který vydá lékařský posudek o vaší zdravotní způsobilosti. Takový posudek většinou stojí 750 Kč. Následně je nutné absolvovat psychologické vyšetření, které stojí přibližně 2000 Kč.

Zbrojní průkaz ředitelství

Následně s tímto posudkem jdete na příslušné okresní ředitelství policie - oddělení správné služby (doklady - zbrojní průkaz) podat si žádost. Podání žádosti stojí 500 Kč. Žádost o zbrojní průkaz můžete vypsat přímo tam nebo si ji můžete stáhnout ze stránky ministerstva vnitra zde.

Zbrojní průkaz žádost

K této žádosti musíte přiložit zmíněný lékařský posudek a psychologický posudek (oba nesmí být starší než tři měsíce) a dvě aktuální fotografie - § 17 odstavec 2 a) 190/2003 CFU, dvě fotografie o rozměrech 30 x 35 mm, které odpovídají současné podobě žadatele, zobrazující žadatele v čelním pohledu s výškou obličejové části hlavy od očí k bradě minimálně 13 mm, v občanském oděvu, bez brýlí s tmavými skly a bez pokrývky hlavy, pokud její použití není odůvodněno náboženskými nebo zdravotními důvody; v tomto případě nesmí pokrývka hlavy zakrýt obličejovou část způsobem znemožňujícím identifikaci žadatele o zbrojní průkaz.

Inzerce

dívka


Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha