Facebook Login

FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce

zbrojní průkaz

První věc, kterou musíte splňovat, pokud chcete zbrojní průkaz, je předepsán věk, který je pro skupinu A zbrojního průkazu 21 let (§ 18), zároveň musíte být plně způsobilý k právním úkonům. Další věc, kterou musíte splňovat jsou přísné podmínky bezúhonnosti a spolehlivosti, které definuje § 19 zákona č. 190/2003 Z. z ..

Zbrojní průkaz lékař

Pokud tyto dvě podmínky splňujete, můžete jít ke svému obvodnímu lékaři, který vydá lékařský posudek o vaší zdravotní způsobilosti. Takový posudek většinou stojí 750 Kč. Následně je nutné absolvovat psychologické vyšetření, které stojí přibližně 2000 Kč.

Zbrojní průkaz ředitelství

Následně s tímto posudkem jdete na příslušné okresní ředitelství policie - oddělení správné služby (doklady - zbrojní průkaz) podat si žádost. Podání žádosti stojí 500 Kč. Žádost o zbrojní průkaz můžete vypsat přímo tam nebo si ji můžete stáhnout ze stránky ministerstva vnitra zde.

Zbrojní průkaz žádost

K této žádosti musíte přiložit zmíněný lékařský posudek a psychologický posudek (oba nesmí být starší než tři měsíce) a dvě aktuální fotografie - § 17 odstavec 2 a) 190/2003 CFU, dvě fotografie o rozměrech 30 x 35 mm, které odpovídají současné podobě žadatele, zobrazující žadatele v čelním pohledu s výškou obličejové části hlavy od očí k bradě minimálně 13 mm, v občanském oděvu, bez brýlí s tmavými skly a bez pokrývky hlavy, pokud její použití není odůvodněno náboženskými nebo zdravotními důvody; v tomto případě nesmí pokrývka hlavy zakrýt obličejovou část způsobem znemožňujícím identifikaci žadatele o zbrojní průkaz.

INZERCE PRO VÁS

f1
interce