Facebook Login

FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Zemní práce Praha

 

Zemní práce - Nejčastější otázky při kladení zámkové dlažby. Pokládka zámkové dlažby - Výběr dlažby a stavební práce spojené s pokládkou zámkové dlažby mají své přísná kritéria a přinášejí s sebou mnohé otázky. Pokusíme se najít odpovědi na nejčastější z nich.

Jakou tloušťku zámkové dlažby si mám vybrat?

Záleží od toho, na co se bude vydlážděné území využívat. Je jasné, že na obyčejný přístupový chodníček nebudeme používat stejnou dlažbu, jako řekněme na příjezd ke garáži. V praxi to znamená, že rozhodujícím faktorem při kladení zámkové dlažby je právě její budoucí zatížení. Běžně se využívají při chodnících cihličky tloušťky 6 centimetrů, pro příjezd ke garáži 8 centimetrů. Existují samozřejmě i silnější dlaždice, ale ty se využívají hlavně na frekventovaných parkovištích, nebo místech s vysokou zátěží (autobusové zastávky a podobně).

Nad čím bych se měl hlavně zamyslet při výběru zámkové dlažby?

Jednoznačně nad estetickým faktorem. Říká se můj dům - můj hrad. A to platí i na okolí vašeho bydlení. Existuje nepřeberné množství druhů zámkové dlažby, různé tvary, povrchové úpravy i barvy jednotlivých dlaždic. Doby, kdy se používaly na pokládku zámkové dlažby přesné geometrické tvary jsou dávno pryč. Vyberte si tedy přesně tu, která vám bude vyhovovat nejen z hlediska funkčnosti, ale i po estetické stránce.

Zemní práce, výkopové práce, bourací práce

www.bourat.cz

Inzerce

dívka


Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha