FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Zemní práce

 

Nabízíme zemní práce, výkopové práce, bourací práce. To jsou hlavní a obecné názvy našich služeb. Konkrétnější seznam by byl delší, zvláště pod pojmem zemní práce. Zemní práce jsou například totiž: zámková dlažba, úklidové práce, vyklízecí práce, zahradnické práce. Pod pojmem bourací práce jsou to třeba pak: stavební práce, izolace domu, kontejnerová doprava apod. A výkopové práce?  S technikou, bez techniky, ruční práce, výkop bazénu, studny atd.

Rozsah našich služeb je tak značně široký a nikoli jen zemní práce, výkopové práce a bourací práce. Zavolejte a domluvíme se.  Uvidíte, že s námi budete spokojeni, a´t už půjde o službu zemní práce, bourací práce, výkopové práce. A proč si vybrat nás?

Proč si vybrat nás na zemní práce, bourací práce, výkopové práce? Pozor! S námi se dá domluvit skoro na všem.  Při větších objemech zemní práce poskytujeme individuální slevy!  Máme NONSTOP pracovní dobu! Volejte kdykoli!  Dle požadavků a přání zákazníka jsme schopni se plně přizpůsobit časovým požadavkům a potřebám. Svátky, neděle, není problém. Termín s námi stihnete!

Více o nás na webové prezentaci: www.bourat.cz