FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

zemní práce

 

Naši pracovníci mají dlouholetou praxi v řízení a technickém zabezpečení staveb a výrobní pracovníky, jejichž počet umíme kontinuálně rozšířit podle objemu stavebních prací. Kvalitně provedené zemní práce jsou základem dobré stavby.

Zemní práce a výkopové práce

Zemní práce, výkopové práce, a terénní úpravy Vám firma poskytne co nejkvalitnější a nejrychleji. Úprava terénu před stavbou je choulostivá záležitost, na níž závisí osud stavby v budoucnosti - její "sedání", naklánění, praskání zdí a jiné nepříjemnosti.

Zemní práce společnost se zkušenostmi

Proto ji ponechejte na profesionální společnost s dlouholetými zkušenostmi. Naše kvalitní rypadla, manipulátory a nakladače, ale hlavně jejich školená profesionální obsluha jsou zárukou, že všechny zemní práce, ale hlavně důležité výkopové práce budou provedeny kvalitně.

Zemní práce terénní úpravy

A co všechno Vám nabízíme? Zemní práce a výkopové práce, práce spojené s rozpojováním a ukládáním zeminy při terénních úpravách, budování výkopových a násypových zemních těles, výkop stavebních rýh, jam a šachet pro zakládání stavebních objektů nebo zemní práce při zakládání staveb různého rozsahu a druhu.