Facebook Login

Půjčka pro zaměstnance

 

V bance se dají získat dva typy úvěrů, které jsou možné využít krátkodobě. Například pokud Vám chybí peníze pár dní či týdnů před výplatou je tu pro Vás půjčka pro zaměstnance. Prvním je kreditní karta, což je forma úvěru, který čerpáte na nákupy nebo výběr hotovosti tehdy, když to potřebujete.

Půjčka pro zaměstnance limit

Na kartě máte obvykle limit od banky dle výšky Vašeho běžného příjmu a také bezúročné období, které se vztahuje na platby v obchodech a může být od 40 do 60 dní, čili za tento čas neplatíte úrok. Druhou možností je půjčit si ve formě možnosti přečerpání k účtu, které banka povolí také podle dlouhodobých obratů a příjmů na účtu.

Půjčka pro zaměstnance - bezúčelově

V tomto případě jde o úvěr, který je také bezúčelový a peníze můžete vybírat z bankomatu i přes platební kartu k účtu. Úrok platíte jen z přečerpané částky, přičemž je ale obvykle vyšší než u spotřebních úvěrů a nezřídka je to od 15 do 20% ročně. Samozřejmě, pokud si půjčíte jen na pár dní, finančně se to vyplatí.

Půjčka pro zaměstnance před výplatou

Hotovostní půjčka pro zaměstnance může být také formou, jak si půjčit a vyřešit krátkodobě své finanční problémy nebo neplánované výdaje před výplatou. V rámci nebankovních subjektů je stále dostatek možností jak si půjčit i osobně, přičemž několik nebankovních společností má své zastoupení po celém Česku a to formou obchodních a regionálních zástupců nebo přes pobočky a regionální kanceláře. Půjčka pro zaměstnance lze vyřídit i do pár hodin nebo i okamžitě.

Katka
mám pořád CHUŤ ....
Melania
Sex v autě v Orlové
strdoskolske