FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Fasádní rolety chrání před UV zářením a zabraňují pronikání slunečního záření do interiéru. Účinně chrání místnost před přehříváním, umožňují udržovat příjemnou teplotu a optimální stupeň zatemnění místnosti díky volnému nastavení úhlu sklonu lamel.


Snadná montáž, plynulé nastavení

Vyznačují se lehkou konstrukcí a snadnou montáží. Montují se zvenčí, na fasádu budovy, vedle okenních otvorů. Lamely žaluzie lze zcela schovat v kazetě, spustit do libovolné polohy, optimální pro denní, roční a povětrnostní podmínky. Mají další ovládání rovin úhlu naklonění.

Lamely fasádních žaluzií jsou ploché, pohyblivé lamely z hliníkové pásky tloušťky 0,42 mm. Jsou pokryty speciálními laky, odolnými vůči povětrnostním vlivům a mechanickým vlivům při provozu lamel. Seřízení fasádních žaluzií je plynulé a jejich chod tichý. Konstrukce a povrchová úprava vodítek, krycích desek a upevňovacích prvků zajišťuje stabilitu a životnost systému. Vysoká kvalita všech komponentů dělá z žaluzií řešení na mnoho let, odolné vůči vnějším faktorům. Nabídka zahrnuje různé tvary a barvy, výběr pohonu a použití automatiky počasí. Žaluzie jsou k dispozici ve dvou tvarech lamel: připomínající písmeno C o šířce 80 mm a podobné písmenu Z o šířce 90 mm.

žaluzie do plastových oken

Více o nás viz web: https://www.zaluzie-levne.cz/