FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Všechny typy žaluzií pohromadě na jedné internetové stránce! Najdete u nás žaluzie interiérové , horizontální a vertikální v moderním provedení a vynikající kvalitě, abyste mohli zútulnit a vybavit váš dům či byt tím nejlepším.

Také nabízíme elegantní plisse žaluzie s možností výběru rozměrů, barvy i propustnosti světla. A co si představit pod pojmem plisse ? Tento typ žaluzií je ze skládané (plisované) látky, která vám umožní vytvořit si nevšední a přitom stále elegantní stínění. Stává se čím dál oblíbenější a využívanější a to nejen díky jejím praktickým vlastnostem.

Dále máme v nabídce interiérové rolety z látky, den / noc rolety a fotorolety ! Nyní si můžete koupit nadčasový doplněk s vlastní fotkou a potiskem, který budete mít neustále na očích. I zataženo okno může díky těmto roletám poskytovat nádherný výhled. Karibská pláž, malebná krajina, relaxační a meditační obrázky, moderní nadčasový design - všechny tyto a mnohé další motivy najdete v naší nabídce.

Asijské prvky se šíří po celém světě a mají mnoho obdivovatelů. Pokud patříte mezi ně, nesmí vám doma chybět luxusní japonské stěny , které jsou opravdu moderním designovým prvkem. Žaluzie24.eu pro vás připravila také možnost foto japonských stěn , kdy můžete mít doma skutečný originál. Japonské stěny jsou hitem současnosti, i přesto, že v Asii se využívají již mnoho let. Náš internetový obchod vám přináší speciální nabídku této stínící techniky, abyste si mohli vychutnat netradiční a originální verzi těchto rolet.