FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

žaluzie Praha

 

Pevné sítě proti hmyzu na okna - pantové síťky proti hmyzu na dveře v pevném rámu jsou určeny k montáži na rám dveří z exteriéru. Profily použité na jejich výrobu jsou z extrudovaného hliníku, rohy rámu i křídla jsou upraveny do 45 ° úhlu, zpevněné vnitřní nerezovou rohovou spojkou. Kromě sítěk proti hmyzu nabízíme také skvělé žaluzie Praha.

Žaluzie Praha bezpečí

Zabezpečení dveří síťky v uzavřeném stavu je vyřešeno pásovým magnetem, který je součástí křídla s možností použití samo zavíracích pantů. Maximální rozměry pevných sítěk na dveře jsou 130 x 230 cm. Údržba těchto sítěk je identická jako u pevných sítěk na okna a stejně tak není nutná jejich demontáž v zimním období. Také u nás naleznete obrovský výběr, pokud přemýšlíte nad tím, že si pořídíte žaluzie Praha.

Žaluzie Praha souprava

Rolovací síťky jsou samonavíjecí soupravy, jejichž konstrukce je hliníková. Jejich samo navíjení je zajištěno pružinovým mechanismem umístěném v hřídeli, na kterém je navinuta samotná síťovina. Celá mechanika je uzavřena v hranatém nebo oblém boxu.

Žaluzie Praha síťovina

Síťovina se pohybuje ve vodících lištách a fixuje se v koncové liště, kde je zachycena pomocí úchytů. Vodící lišty i koncová lišta obsahují těsnící kartáče bránící vniknutí všech hmyzích hosty. Pro plynulý chod síťoviny může být pružinový mechanizmus doplněn brzdou. S naším servisem – žaluzie Praha, budete spokojeni.