FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Velkoformátový tisk

 

Velkoplošný tisk a velkoformátový tisk je totéž a jedná se velké formáty k vytištění, jako například: billboardy, bannery, plachty, poutače, prezentační systémy, reklamní tabule, PVC fólie, fólie pro okenní grafiku, polep automobilů, PopUp systémy apod. Ale pozor, aby velkoformátový, nebo velkoplošný tisk chcete-li dopal dobře, je zapotřebí pořádný stroj, čili tiskárnu.

Mnoho reklamních agentur, tiskáren nabízí službu velkoplošný tisk, velkoformátová tisk a to i přesto, že na to nemají potřebnou tiskárnu. Ano, udělají to levněji, ale výsledek oproti pořádnému stroji je špatný a nekvalitní! Proto pakliže budete uvažovat o billboardu, oslovte firmu, která má dobrou tiskárnu!

My, TiskniRychle.CZ jsme k tomu uzpůsobeni na té nejlepší úrovni. Naše tiskárna Mimaki JV33 je pro tu nejlepší kvalitu pro velkoplošný tisk! Nikdo ze zákazník si samozřejmě nepřeje, aby se i sebemenší nedokonalosti objevily na jejich velkoformátové prezentaci. A proto my, nabízíme velkoformátový tisk v té nejlepší kvalitě s vlastnostmi pro zvýšení odolnosti venkovních vlivů. Pro tyto účely používáme naší velkoplošnou tiskárnu Mimaki JV33.