FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - Germicidní lampa pro domácnost a další. Kdy se vyplatí koupit?

Lidé zanechávají choroboplodné zárodky nejen na předmětech. Většina z nich se vznáší v místnosti jako zbytky dýchání, kýchání nebo kašle. Proto pro zajištění komplexní ochrany interiéru a vytvoření bezpečných podmínek pro pobyt v nich doporučujeme i zařízení na dezinfekci vzduchu. Nabízíme jak UV vzduchový sterilizátor, který stejně jako naše lampy využívá biocidní záření, tak nanotechnologické sterilizační zařízení využívající oxid titaničitý.

Oxid titaničitý, když reaguje se světlem, vykazuje silné antibakteriální a virucidní vlastnosti. Je to možné díky uvolňování hydroxylových radikálů, které oxidují a ničí organické sloučeniny a také odstraňují škodliviny ze vzduchu. Místnost je možné používat po cca 30-60 minutách od dezinfekce.

Germicidní domácí lampa bude nejužitečnější během sezónních epidemií, jako je chřipka. Použití takového zařízení zajišťuje bezpečné používání věcí vnesených do bytu zvenčí (např. výrobky zakoupené v obchodě), kterých se mohla dotknout osoba nakažená virem nebo bakterií a stát se tak přenašečem onemocnění. Lampu lze rozsvítit i při návštěvě hostů, pošťáka nebo jiných osob, které mohou být potenciálními přenašeči choroboplodných zárodků. Přístroje tohoto typu jsou základním vybavením zařízení, kde se vyskytují nemocní a infikovaní nebo kde práce vyžaduje kontakt s patogeny. Proto se používají na klinikách, v nemocnicích, laboratořích atd.

UV-C lampy jsou ideální pro tetovací salony, kde je důležité udržovat sterilní pracoviště. Tetování představuje riziko přenosu různých nebezpečných mikroorganismů, proto je nutná dezinfekce. Použití profesionálního vybavení zaručí, že ani ta nejmenší část povrchu nebude chybět a všechny viry, bakterie a jejich spory budou zničeny. Germicidní a virucidní lampy jsou užitečné v místech s velkým množstvím lidí. Jejich používání zvyšuje bezpečnost hostů v hotelech či restauracích, zaměstnanců v kancelářích firem a klientů kosmetických salonů, kadeřnictví apod.

Dostupnost různých modelů znamená, že si můžete vybrat verzi, která dokonale odpovídá požadavkům jednotlivých odvětví. Tam, kde je možné osvětlit pouze některé zóny místnosti (např. jednu pracovní stanici v místnosti, ne všechny), dobře poslouží menší a pohodlná germicidní lampa na stativu. V našem katalogu jistě najdete ideální typ zařízení pro sebe.

Dezenfekce vzduchu

¨Více o nás viz https://www.uv-spider.cz/