FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Úklid po zemřelém

Úklid po zemřelém - Likvidace obytných prostorů i skladů

Naším cílem je poskytnout komplexní služby, co se snažíme splnit do poslední tečky . Vyklízet byty, bytové domy, kanceláře, chaty, zahrady, sklepy, garáže, skladové prostory, chodby, zkrátka jakýkoliv bytový i nebytový prostor.

Máme zkušenosti s  vyklizením bytových domů , společných prostor, únikových cest a chodeb kvůli revizím od hasičů. Stejně tak pomůžeme vyklidit sklep či garáž starého domu po jeho koupi. Naše služby mohou využít i podnikatelé , zajistíme i vyklizení kancelářských, výrobních či skladových prostor.
Vybavení pro každou příležitost i na míru

Jsme připraveni na všechno, s naším vybavením nás nezaskočí nic. Na menší odpad máme připraveny textilní i plastové pytle, k dispozici umíme dát i krabice na větší kusy starého zařízení. Samozřejmostí jsou fixační prieťahová fólie, lepicí pásky či deky.

K dispozici máme popruhy, vozíky na kolečkách či rudl , takže problém nám nedělají ani větší rozměry nebo vyšší hmotnost. Podle rozsahu objemu vyklizovaného zařízení přizpůsobíme i přepravní možnosti, stačí se jen dohodnout s dostatečným předstihem. Našim cílem je bezchybně provedená práce, čemuž přizpůsobujeme i naše vybavení.
Proč svěřit své starosti nám

Naše služba je na trhu jedinečná hned několika praktickými benefity:

    na vypracování rozpočtu nemusí být nutná prohlídka, stačí i fotografie
    vyklizení poskytujeme tak v Bratislavě, tak v jiných okolních městech a jejich okolí
    máme vše potřebné vybavení , umíme se vám přizpůsobit na míru
    máme zkušenosti s vyklízením jakýchkoliv interiérů i exteriérů
    100% servis včetně odvozu na skládku nebo sběrný dvůr a  uhrazení poplatku
    pomůžeme is odvozem bioodpadu ze zahrad
    problém nám nedělají ani nadrozměrné a těžší břemena

U nás jsou samozřejmostí dochvilnost, spolehlivost, dodržení termínů, nepřekračovat rozpočtu a  přizpůsobení individuálním podmínkám či požadavkům. Pomůžeme vám s vyklizením jakýchkoliv interiérů i exteriérů, který má ulehčit vás od starostí a složitého vyřizování a  zanecháme po sobě 100 % vykonanou práci.

Vyklízení bytů

Více o nás, našich službách viz odkaz: Vyklízení bytů