FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Tónování autoskel

Tónování autoskel -autofólie

Tónovací a ochranné fólie pro všechny typy vozidel
Přepych nebo funkční věc?

Dnes je již téměř každé auto vybavené klimatizací. Jde o super věc, ale co když ji nemám nebo mi nedělá dobře? V takovém případě je asi jediná možnost a to dát si nalepit tónovací autofólie na okna. Je dobře poohlédnout se po kvalitních autofólie, které nejen zatemňují interiér, ale také zachycují teplo a tím brání přehřívání se interiéru vozidla.
S autofóliemi můžete zvýšit komfort a bezpečnost při jízdě s autem.

Jedinečný vzhled a ochrana proti pohledu do auta.
Elegance a funkčnost v jednom

Autofólie prošly velkým vývojem a už to vůbec není jen o jakémsi "gangsterském", ale spíše elegantním vzhledu vozidla. Nemluvě o tom, že jde o opravdu funkční věc na autě což dokazuje i množství měření, ale hlavně spokojených zákazníků.
Možností je mnoho

Na výběr máte několik stupňů tmavosti. Zde však platí rovnice, že čim světlejší je fólie, tím více světla a tepla propouští do interiéru vozidla. Často se setkáváme s názorem, že zákazníci nechtějí zcela nejtmavší fólii, protože přes ni není nic vidět, resp. jen velmi slabě. Tehdy jim většinou dáme do ruky kousek fólie, přes který se mohou podívat jako kdyby ven z auta. Mnoho z nich zůstane překvapeno, že přes ni bez problémů vidí. Srovnáváme to ke kvalitním slunečním brýlím. Ty brání pronikání ostrého světla no neomezují ve výhledu.

Pokud uvažujete nad aplikací tónovacích autofólií je nutné si je dát nalepit odborné firmě. Ta vám spolu s certifikátem vystaví osvědčení o jejich odborné montáži.