FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Tónování autoskel

Tónování autoskel - Jak můžete tónovat skla auta?

Že se tónovaná autoskla stala tak běžnou, nejlépe dokládá fakt, že jimi většina výrobců vybavuje zcela nové vozy. Ne všichni řidiči se však rozhodnou to udělat hned a mnozí se rozhodnou neskončit, čímž se tovární tónování zvýší na uspokojivou míru.

Jak to udělat? Existují dva způsoby tónování autoskel.

- Metoda pece - používaná výrobci automobilů, spočívá v pokovování skla oxidy titanu v peci.
- Fóliová metoda - spočívá v ručním zakrytí oken speciálně upravenou tmavou fólií.

Výhodou kamnové metody oproti fóliové je její životnost. Takto tónovaná okna neztrácejí své vlastnosti, na rozdíl od těch potažených fólií, která (zejména pokud je méně kvalitní) může časem vyblednout.

Nevýhodou továrního řešení je stupeň ztmavnutí získaný v důsledku vypálení skla, který bude ve většině případů relativně malý. Pro mnohem lepší výsledky použijte fólii.
Spočítejte si nejlevnější povinné ručení pro váš vůz
Umíte si tónovat skla auta sami?

Sluší se také dodat, že když se rozhodnete pro kamnovou metodu, musíte auto samozřejmě předat do servisu, který se tím zabývá, okna je možné pokrýt fólií i svépomocí. Ale pozor, není to tak jednoduché, jak se zdá – doma jen těžko dosáhnete bezvadného efektu a životnosti zaručené v dílně.

To samozřejmě neznamená, že to nemůžete zkusit. Jak to udělat? Nejprve budete samozřejmě potřebovat samotnou fólii (nutně s certifikátem Ústavu skla a keramiky), kterou lze zakoupit např. na internetu. Ceny se liší podle kvality, nejlevnější folie se dají koupit za 6-8 PLN za 1 m2, ale je lepší se rozhodnout pro něco dražšího (40-50 PLN za 1 m2), ale odolnější a snáze nalepitelné vy sám. Spolu s fólií si navíc nezapomeňte koupit i potřebnou stěrku a ořezávací nůž.

Zatmavení skel

Více o nás na https://www.tonovani-autoskel.com/