Facebook Login

tonovaní autoskel

 

Vybavená skleněná plocha se správně udělaným tonování autoskel, dokáže omezit pronikání slunečního tepla do vnitřku auta až do cca 25% oproti sklu čirému. Sníží teplotu ve Vašem vozidle a to oceníte nejen Vy, ale i Vaše děti.

Tonování autoskel

Při používání klimatizace v létě Vám pokovená skla snižují teplotní rozdíly a tím nedochází k riziku nachlazení. Klimatizace se tak často nezapíná, čímž dochází ke snížení spotřeby pohonných hmot. Samozřejmě stejně důležitými je i podstatně zvýšené soukromí posádky a ochrana před náhodnými krádežemi volně položených předmětů na sedadlech aneb příležitost dělá zloděje.

Tonování autoskel

Vedle uvedených praktických výhod tonovaní autoskel je častokrát důvodem rozhodnutí se pro tónování i otázka citová. Tónovaná autoskla jsou vhodným estetickým doplňkem vozidla. Tónovaná sklo má stejnou odolnost vůči otěru a poškrábání jako sklo netónované.

Tonování autoskel

Nezkresluje Váš pohled z interiéru vozidla a nemění deformační vlastnosti autoskel. V případě autonehody lze normálně sklo vyrazit a vytvořit únikovou cestu narozdíl od fólie. Tónovaná skla nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. S tónovanými skly lze zacházet přesně tak, jako se skly netónovanými. K čištění používáme výhradně běžné čisticí prostředky a nástroje na čištění skel: měkký hadřík, vodu, běžné saponáty (Jar apod.), lihové čističe oken.

Adéla 21let
VGagentura - dámský doprovod
Mladá černovláska
Zbožnujem rýchlovky!
Klara