Facebook Login

tónování autoskel

 

Snížení teploty v interiéru je velmi výrazné, pokud využijete tónování autoskel, zvláště u vozidel, která nejsou vybavena klimatizací. Také u vozidel s klimatizací nejsou tak velké teplotní výkyvy, lidský organismus není tolik zatěžován nárazovým poklesem teploty vzduchu. Na 99% zabránítónování autoskel průniku UV záření do interiéru vozu.

Tónování autoskel blednutí

Nedochází k tzv. blednutí, přehřívání a poškození částí interiéru vozidla slunečním zářením. Zároveň chrání předměty, které v automobilu převážíte. Omezením průniku těchto škodlivých paprsků také chráníte hlavně především sebe a ostatní cestující ve vozidle. Podstatné je také snížení rizika oslnění vozidla jedoucím za vámi a svícení dálkovými světly díky tónování autoskel.

Tónování autoskel krádeže

Zvýšení pocitu soukromí při cestování, zabránění průhlednosti do vozidla z venkovní strany a při parkování zvýšení preventivní ochrany před krádeží to jsou další výhody, které můžete započítat k dobru tónování autoskel. Nainstalovaná autofólie je velmi odolná proti tlaku a úderům z exteriéru (např. dlažební kostkou). Sníží se tím procentuální možnost vloupání do vozidla, ukradení výbavy a předmětů, nebo celého vozidla. Výhodou je i zmenšení rizika úrazu při havárii odletujícími střepinami z rozbitých oken - úlomky skla jsou fixovány na filmu, nemají možnost se se svojí setrvačností při nárazu rozptýlit do interiéru vozidla a zranit cestující.

Tónování autoskel instalace

Nový atraktivní vzhled, dodá Vašemu vozidlu instalovaný film. Jak ošetřovat autoskla po instalaci fólií? Autoskla s aplikovaným filmem nevyžadují žádnou speciální údržbu, nutno však dodržet pár našich rad a pokynů. Autoskla s aplikovanou autofólií myjte z vnitřní strany nejdříve po uplynutí 2 týdnů od instalace. Používejte měkký, čistý hadr, měkký papír typu kapesníku nebo syntetický materiál. Lze také použít měkkou látku, nebo gumovou stěrku. Používejte obyčejný saponát (jar) nebo značkové čističe skel jako jsou spreje. Fólie je chráněná speciální abrazivní vrstvou odolnou proti poškrábání, chová se jako sklo bez aplikovaného filmu. Pozor! Sklo můžete poškodit tvrdým, ostrým předmětem.

Pole dancers Denmark Austria UK from 1500 euro week
Adéla 21let
Beatka
kurva
TOP PRIVAT V NĚMECKU