FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

velkoformátový tisk

 

Snažíme se ke každému zákazníkovi chovat mile ale samozřejmě i my máme občas své dny, ne vždy se vše podaří, ne vždy se dá celý den usmívat. Pokud si náhodou natrefil na náš slabší den tak "sorry", příště to bude určitě lepší, velkoformátový tisk je u nás, ale i při našich horších dnech ten nejlepší.

Velkoformátový tisk vstřícnost

Ale pokud si přece jen nebyl s něčím spokojen nebo ses nesetkal s přiměřenou vstřícností, co se týká služby velkoformátový tisk, napiš nám a určitě to vyřešíme. Pokud máš zájem využívat kterékoliv naše služby pravidelně nebo ve větším rozsahu, tato nabídka je určena právě pro tebe.

Velkoformátový tisk základní nabídka

Nabídka se prioritně vztahuje na všechny obchodní společnosti, neziskové organizace a jakékoliv instituce. Nabídka zahrnuje individuální ceny nebo slevy dohodnuté v závislosti na pravidelnosti a objemu zakázky.

Velkoformátový tisk další nabídka

Možnost platby na fakturu vystavenou po každé objednávce nebo souhrnně 1x měsíčně, expresní doručení a k tomu nám jen stačí, abys nám v tomto formuláři stručně popsal své požadavky a brzy tě budeme kontaktovat, co se týče naší služby velkoformátový tisk.