Facebook Login

FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

stěhování Praha

 

Mezinárodní stěhování Praha se většinou skládá z následujících služeb - Služby v zemi odeslání to znamená zabalení věcí, naložení do auta, příp. kontejneru, přepravní bedny, začlenit zásilky, doručení na terminál nebo na letiště.

Stěhování Praha doprava

Transport - přeprava pozemní, lodní, letecká to jsou další naše služby, co se týká mezinárodního stěhování Praha. Mezi služby v zemi doručení patří vyzvednutí zásilky z terminálu v místě doručení, příp. letiště, vyclení zásilky, doručení do nového bytu klienta, vyložení věcí z auta, příp. kontejneru, vybalení věcí odvoz použitých prázdných obalů.

Stěhování Praha firmy

Firmám, které potřebují rychle dopravit zboží o hmotnosti od 25 gramů do 25 tun, nabízíme spolehlivou přepravu v celé Evropě. Jsme schopni vypravit vůz na cestu už do 2 hodin po obdržení objednávky. Všechny naše vozidla jsou vybavena monitorovacím systémem GPS, takže klienty umíme kdykoliv informovat o poloze vozidla.

Stěhováni Praha těžký náklad

Přepravu zajišťujeme moderními skříňovými vozidly s objemem ložné plochy od 2 m3 do 85 m3. Převážná většina vozidel je vybavena hydraulickým čelem ke zvedání těžkých nákladů do 1500kg. Balící službu, která bývá využívána především při stěhování Praha se do a ze zahraničí, kde je potřeba mít všechny věci kompletně zabalené a označené, provádějí naši zkušení pracovníci, kteří Vám odborně zabalí ( případně vybalí) nábytek včetně bytových doplňků a osobních věcí.

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha