FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Seznamka

Seznamka - Portál pro svobodné

Když se cítíme osamělí a chceme se spřátelit – stojí za to zvážit portál pro nezadané. Existuje mnoho různých webových stránek, které sdružují lidi, kteří jsou stejně osamělí. Máme šanci sdílet své pocity, zájmy a poznat někoho nového, s kým se nám možná podaří navázat hlubší vztah.

Je však třeba pamatovat na pečlivý výběr takového portálu – ať je to důvěryhodná stránka, kde si můžeme být jisti, že ostatní mají podobné záměry jako my.

Když cítíme, že nás trápí samota, rozhodně stojí za to vzít zodpovědnost do svých rukou. Hledejte důvody, zaměřte se především na sebe, seberte sílu ke změně, hledejte příležitosti a vyvíjejte nástroje a pak změnu proveďte. Věřím, že je to možné. - komentuje Ewa Kaczorkiewicz.

Psychoterapeutce Ewě Kaczorkiewicz jsme položili ještě jednu důležitou otázku: Může být láska lékem na všechno zlo?

Hlavním „lékem“ samoty jsou vztahy a láska je jedním z nich. Zejména takový, který se rodí po dlouhé době existence vztahu, tedy vztahu blízkého a hlubokého, obsahujícího nejen vášeň, ale i úctu, přátelství, všímavost, péči o dobro druhého člověka a závazek. Jeden z mých autorit, Piotr Fijewski, jednou řekl, že ačkoli lásku spojujeme hlavně s romantickými vzplanutími, základním motivem jejího hledání je snaha mít vedle sebe někoho, s kým se budeme cítit, i když o něco méně osamělí. Myslím, že to je ono. Méně osamělým nám zároveň pomáhají i další blízké vztahy – přátelství, rodinné vztahy, dlouhodobé vztahy. Stojí za to je rozvíjet a opatrovat jako důležitý zdroj,

Seznamka zdarma

Zcela zdarma na adrese: https://www.seznamka.club/