FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

seřízení oken

 

Prodej plastových oken, výměna oken a ostatní služby jako seřízení oken patří mezi naše kompetence. Naše společnost se specializuje primárně na prodej plastových oken. S touto činností samozřejmě souvisí i výměna oken.

Seřízení oken stavebnictví

Dále nabízíme služby v oblasti stavebnictví: spolupráce při architektonickém řešení s ohledem na individuální charakter nemovitosti, konzultaci v otázkách vhodného konstrukčního řešení, zaměření na místě realizace zakázky.

Seřízení oken odpad

Provádíme odbornou demontáž starých oken a dveří, odvezeme stará okna, dveře a ostatního námi vyprodukovaný odpad, montáž prováděnou profesionálními montážníky. Také provedeme seřízení oken.

Seřízení oken a zednické práce

Komplexní zednické zapravení (úprava špalet, vnitřních i vnějších omítek,…), a to vše v souladu s požadavky klientů danými charakterem stavby. Seřízení oken a dveří pro zajištění bezpečného a hladkého chodu všech součástí (těsnění, kování, příslušenství). Pozáruční servis (kontrola funkčnosti, zřízení kování, nastavení, výměna gumových těsnění, promazání, případná výměna užíváním opotřebovaných dílčích prvků apod.). Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.