FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

rekonstrukce bytu praha

Rekonstrukce bytu Praha - Jak dlouho tedy trvá dokončení bytu?

Dokončení nového bytu v developerském standardu zabere minimálně tři týdny. Konečný čas závisí na výše popsaných faktorech a také na složitosti projektu uspořádání. Mezi základní práce patří malování stěn, pokládka podlah, pokládka obkladů a dlažeb a dokončení instalací. Samostatnou záležitostí je nákup kuchyňského nábytku. Orientační čekací doba na nábytek na míru je od 2 do 5 týdnů.

Rekonstrukce a dokončení bytu může trvat i několik měsíců. Vše záleží na tom, jak intenzivní renovace je a do jaké hloubky změny sahají.
Jak dlouho trvá rekonstrukce nebo dokončení bytu?

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytu?


Práce bude jistě trvat déle než v případě běžného dokončování. Je třeba počítat i s demontážními pracemi. V mnoha rekonstruovaných bytech je také nutné opravit stěny a nalít podlahu samonivelační maltou.

Menší poškození stěn lze zamaskovat za pár dní, ale v případě většího poškození to může trvat mnohem déle. V tomto případě může být použití suchých omítek efektivní úsporou času. Sádrokartonové desky se rychle instalují a účinně maskují případné vady stěn. Navíc se nemusíme bát technologických přestávek, ke kterým dochází při nanášení vlhkých omítek. Položení sádrokartonu, nanesení omítky, tmelu a nátěru však v jedné místnosti trvá minimálně několik dní.