FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

půjčky

Nebankovní půjčky bez dokládání příjmu jsou nejčastějším typem, neboť právě nebankovní společnosti umožňují získání peněz za mírnějších podmínek. Nebankovní společnosti nevyžadují při jistých typech úvěrů žádné doklady o Vašem platu, nemusíte mít tedy strach, že Vám možnost půjčkyneumožní.

Půjčky

Bankovní úvěry jsou většinou vázány na určitou výši platu, musíte tedy předložit doklad o něm. Není to pravidlem a některé banky občas i nabízejí možnost získání půjčky, která nevyžaduje dokládání příjmu. Obecně jsou bankovní produkty považovány za bezpečnější a důvěryhodnější, ale i při nebankovních můžete správným výběrem nebankovky minimalizovat všechna možná rizika na nejnižší možnou míru.

Půjčky

Nezáleží na tom, zda potřebujete výhodnou půjčku bez dokládání příjmu na auto nebo na rekonstrukci bytu, tyto půjčky jsou většinou bezúčelové, můžete je tedy použít na cokoliv. Mnoho lidí si potřebuje půjčit peníze například na opravu auta, případně na něco, co by chtěl uchovat v tajnosti. Nebankovní společnosti poskytují možnost získat peníze právě na jakýkoliv účel. Na co si dát pozor? Pokud si vybíráte půjčku, tak se jistě setkáte s pojmy jako úroková sazba nebo roční procentní sazba nákladů (RPSN), přičemž laik neumí určit, jaké hodnoty jsou v normě, případně na co se zaměřit. Tyto ukazatele v podstatě vyjadřují v procentech to, o kolik "přeplatíte". RPSN dokonce zahrnuje kromě úrokové sazby i veškeré poplatky, takže je to směrodatný ukazatel, když chcete přesně vědět, kolik Vás bude stát celá půjčka.

Půjčky

Ale je v tom jeden háček. Tyto ukazatele se vypočítávají na dobu jednoho roku, což je při půjčkách bez dokládání příjmu spíše nepravděpodobné. Pokud si tedy vezmete nebankovní půjčku bez dokládání příjmu online na období 2 týdnů, tak RPSN nebude pro Vás velmi směrodatné, bude totiž velmi vysoké. Zaměřte se tedy přímo na výslednou cenu a zvažte, zda ji budete schopni splatit za dohodnutých podmínek. Půjčujte si pouze tehdy, když víte, že budete moci splácet, i když nemusíte nijak dokládat Váš příjem. Nikdy neplaťte žádné poplatky předem a vybírejte si jen ověřené společnosti. Co dělat v případě, že jste si půjčili peníze od nebankovky a najednou zjistíte, že nedokážete zaplatit půjčené peníze v dohodnutém termínu? Kontaktujte co nejdříve nebankovní společnost a oznamte jim tuto skutečnost. S nebankovní společností se dohodnete na novém termínu, ale tato změna termínu bude samozřejmě zpoplatněna a celkově zaplatíte více, než byste zaplatili při dodržení původních podmínek.