Facebook Login

Půjčky pro zaměstnance

Půjčky pro zaměstnance na občanský průkaz se nějak výrazně nehodí ani u nebankovních společností, ale víme, že na trhu takové půjčky jsou a lidé je běžně využívají. Jsou půjčky na občanský průkaz výhodné?

Půjčky pro zaměstnance vládní nařízení

Opět udáváme v pozornosti nedávné, a tedy zcela čerstvé vládní nařízení, známé pod názvem úrokový strop. Zjednodušeně jde o to, že žádný z poskytovatelů půjček, ani těch na občanský průkaz, nemůže ve své půjčce nastavit celkový úrok se všemi poplatky (tzv. odplata) vyšší, než 30% ročně.

Půjčky pro zaměstnance internetová fóra

Na různých internetových fórech jsme se dočetli, že kvůli nízké důvěryhodnosti občanského průkazu někteří poskytovatelé nastavují úrok na výšku až 100% z ceny půjčky pro zaměstnance! Články však budou pravděpodobně starší než uvedené vládní nařízení. Pokud byste tedy nedej bože narazili na nabídku, která toto omezení převyšuje, případná smlouva se stává neplatnou a je v rozporu se zákonem, což by v případném soudním sporu "hrálo do karet".

Půjčky pro zaměstnance na OP

O výhodnosti se tedy dá v souvislosti s půjčkami na OP uvažovat pouze hypoteticky, protože každá nabídka se liší parametry a pokud by se na ni úrokový strop vztahoval, neznámo, zda se 30% úrok dá nazvat výhodným. Půjčky pro zaměstnance tu jsou pro všechny!

Luxusní hodinová masáž penisu
Adri20
ATRAKTIVNÍ KRÁSKA-ČESKÉ BUDĚJOVICE
MASÁŽE  Verča
Nezavazne