FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

zemní práce

 

Jsme firma, která působí na trhu již delší dobu, a díky tomu máme cenné zkušenosti, které můžeme využít ke spokojenosti zákazníka. Pod naši firmu spadá mnoho činností a prací a mezi ně patří i zemní práce. Mimo jiné provádíme i bourací, výkopové práce a poskytujeme samozřejmě bezplatné poradenství, co se týče našich služeb.

Zemní práce

Během našeho dlouholetého působení jsme se podíleli na větších projektech, přičemž naší prioritou samozřejmě zůstávají i menší projekty, kterých jsme již realizovali velké množství (výkopové práce základů na pronájem úpravy okolí rodinných domů, výkopy na různé průmyslové stavby, bytové domy, úpravy terénu na dlažby, chodníky, a jiné zemní práce ...).

Zemní práce

Působení naší společnosti můžeme specifikovat na určité území, přičemž po dohodě jsme schopni zajistit práce prakticky po celé České republice. Splníme i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Hlavním cílem naší firmy je maximální spokojenost klienta se službou zemní práce a poskytnout zákazníkům kvalitní a spolehlivé služby za přijatelné ceny, stanovené dohodou. Poskytování poradenství a pochůzek je samozřejmostí.

Zemní práce

Autodopravu realizujeme našimi vozidly Tatra 815 S1 sklápěcí, Liaz S3 a skříňové vozidlo Fiat Ducato. Na zemní a výkopové práce využíváme techniku: minibagr, rypadlo s nakladačem, bagr s mixovací lopatou, UNC Locust 903, JCB, traktor. Nabízíme také autodopravu štěrkopísků a jiných sypkých i pevných materiálů.