FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Oprava autoskel

Oprava autoskel - Je nebezpečné jezdit s poškozeným čelním sklem?

Ano! Jeho čelní sklo poskytuje nejen ochranu před větrem a hmyzem, ale funguje také jako zastavovací mechanismus pro airbagy. Představte si havárii, kdy se vaše airbagy nafouknou a poškozené čelní sklo není dostatečně silné, aby vydrželo náhlý tlak. V takovém případě se airbagy mohou nafouknout ven skrz sklo místo dovnitř, aby vás ochránily.

Zcela neporušené čelní sklo může být skvělým pomocníkem při bezpečné jízdě. Abyste předešli vážným zraněním při srážce, naplánujte si opravu čelního skla co nejdříve.


Zhorší se poškození, když budu pokračovat v jízdě?

Ve většině případů se praskliny na skle automobilu časem zhoršují. K poškození mohou přispět okolní podmínky (teplota, srážky), jízdní návyky a parkovací místa, a proto je důležitá okamžitá oprava autoskla.

Pokud se chcete vyhnout kompletní výměně čelního skla (která je mnohem dražší než drobné opravy), naplánujte si termín opravy co nejdříve. Pokud máte málo času, nemůžete se dostat do obchodu nebo nemůžete vyjít z domu, může být pro vás pohodlnější mobilní oprava čelního skla s odpadnutím . Získáte stejnou úroveň služeb a vysoce kvalitní opravy ; čelní sklo však jde k vám, ne naopak.

Oprava poškozených autoskel

Více zde https://www.skloopravy.cz/oprava-autoskel