FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Oprava autoskel

Oprava autoskel - Oprava oken krok za krokem

K odstranění třísek na skle budete potřebovat opravnou sadu. K dispozici jsou dva typy sad: jedna se stříkačkou a nalepovacím aplikátorem a druhá bez stříkačky a se stojanem na opravu přísavek. Cena je nízká.

    Na samém začátku je třeba vyčistit čip od uvolněných úlomků skla. K tomu můžete použít nůž nebo připínáček. Také stojí za to zkusit zahladit okraje poškození. Konečný výsledek bude záviset na tom, jak důkladně třísku očistíme.

    Opravované místo očistíme a odmastíme. K tomu je nejlepší použít extrakční plyn.

    Opravný nástroj připevníme na sklo nebo přilepíme těsnění na místo odštípnutí. Poškození by mělo být umístěno centrálně v otvoru.

    Nádobu od pryskyřice maximálně zašroubujeme. V případě jiné sady sejměte ochranu z těsnění a přilepte k ní hrot aplikátoru. Aplikátor musí dokonale zapadnout do těsnění. Pevně ​​zatlačte, abyste vytvořili těsné spojení.

    Pryskyřici vtlačíme do aplikátoru. Nezapomeňte nevymáčknout celý obsah pryskyřice, budeme ji ještě potřebovat na konci procesu.

    Zašroubujte píst do nádoby, dokud neucítíte odpor, a počkejte asi 10 minut. V soupravě se stříkačkou z ní zcela vytáhněte píst a nechte jej v horní poloze 15-20 minut. To má vytvořit vakuum. Doba, po kterou musíte čekat, je vždy nejprve zkontrolována v příručce.

    Odšroubujte píst a přidejte další 2-4 kapky pryskyřice, poté píst znovu utáhněte a počkejte několik minut. Pokud je součástí balení injekční stříkačka, v tomto kroku mírně zatlačte píst dovnitř a zajistěte jej na místě.

    Tento krok je stejný bez ohledu na to, jakou máte sadu. Po sejmutí aplikátoru na rozstřik dáme pár kapek pryskyřice a přilepíme fólii. Necháme asi 20 minut ztuhnout a necháme působit na slunci nebo UV záření.

    Nakonec sejměte fólii a žiletkou připevněnou k sadě očistěte odštípnutí přebytečné pryskyřice.