FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

nebankovní půjčky pro živnostníky

 

I v tomto případě je možné najít ve většině případů klasické půjčky pro fyzické osoby - veřejnost, ale například už zmíněné nebankovní subjekty mají v nabídce i speciální nebankovní půjčky pro živnostníky a podnikatele.

Nebankovní půjčky pro živnostníky

Ty jsou určeny zpravidla na profinancování nějaké podnikatelské investice nebo na refinancování závazků. Větší úvěry tohoto typu již mají dlouhodobější splatnost, některé i na 5 let. Výše částky, kterou si můžete půjčit, záleží na Vaší bonitě.

Nebankovní půjčky pro živnostníky

K dispozici jsou tak účelové tak bezúčelové nebankovní půjčky pro živnostníky na různé použití. Dokládání příjmu nebo jeho ověření je nutné, někdy je třeba i ručitel. Úrokově výhodné nebankovní půjčky pro živnostníky nenabízejí klasické komerční banky. V bance je možné si vybrat například kontokorentní úvěr, případně spotřební úvěr, má-li živnostník dostatečnou bonitu a příjem, tak i hypoteční úvěr.

Nebankovní půjčky pro živnostníky

Na rozdíl od nebankovních společností jsou banky přísnější v posuzování klientů a úvěr je tedy hůř dostupný zejména klientům s nedostatečným příjmem, případně klientům se záznamem v registrech dlužníků.