FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Nebankovní půjčky Praha

 

Nebankovní půjčka Praha - Chudí Češi si půjčují na dovolenou
Tisíce Čechů jezdí ročně alespoň na týdenní dovolenou. Ale desetina z nich si ji dopřává i přes to, že na ni nemá našetřeno a musí si na ni dokonce půjčovat.
Češi na dovolenou jedou, ačkoliv na ni nemají rezervu a vyčerpají si tak všechny své úspory, takže po návratu z dovolené jim zbývá minimum na živobytí.
Přesto jsou Češi největšími cestovateli z bývalých komunistických zemí.

Půjčky od příbuzných bez smlouvy

Nejčastěji půjčují rodiče svým dospělým dětem.
První kroky lidí při žádosti o půjčení penězv částce do deseti tisíc korun vedou za příbuznými. Mnozí Češi příbuzným totiž věří a doufají, že je neodmítnou. Nejčastěji se pak obrací na rodiče.
Další zhruba pětina Čechů by požádala kamarády, každý sedmý Čech pak svého sourozence.Půjčovat si peníze od příbuzných je ta nejjednodušší varianta. Lidé při ní počítají i s tím, že jim v případě potíží při splácení rodiče či sourozenci počkají. Pozor - pětina lidí uvedla, že když půjčila svým příbuzným, nedostala nazpátek všechny peníze.
 
Češi si půjčují, aby mohli zažádat o hypotéku

V dnešní době banky požadují, aby lidé měli našetřeno, než přijdou žádat o hypotéku. Kdo nemá našetřeno, ten si bere půjčky.
Lidé musí mít v hotovosti podstatnou část peněz nutných k pořízení nemovitosti, aby jim banka poskytla hypotéku na zbytek.
Od dubna letošního roku si lidé mohou vzít půjčku maximálně do 90 procent hodnoty nemovitosti, aby se lidé nepředlužovali a na hypotéky dosáhli jen ti, kteří je dokážou splácet. Další půjčka kvůli hypotéce by tedy šla proti smyslu tohoto nařízení.