FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Nebankovní půjčky podnikatel

Pokud nemáte bohaté rodinné příslušníky či přátele, kteří vám půjčí, zůstávají vám tři cesty, po kterých se můžete vydat. Bankovní domy, nebankovní domy Vám nabízí i nebankovní půjčky podnikatel nebo soukromé osoby. Říká se, že půjčit si v bance je bezpečnější a je to ta lepší volba.

Nebankovní půjčky podnikatel splácení

Těžko říct. Když už vám někdo půjčí, tak si splacení svých pohledávek vymůže, i když vás to v bance tak draho vyjít nemusí jako například v nebankovních společnostech, kdyby se na vaší straně vyskytly problémy se solventností. Zde si musí každý žadatel zhodnotit míru rizika sám, vzhledem na svůj současný status, jestli bude schopen splácet nebankovní půjčky podnikatel.

Nebankovní půjčky podnikatel neúčelový

Bez ručení si můžete v některých bankách půjčit formou neúčelového úvěru až do výše 500 000, s dobou splatnosti zpravidla 1 až 5 let, často s poplatkem za poskytnutí úvěru a úrokem minimálně od 7% až pro nebankovní společnosti konkurujícím skoro 21%. Má to jeden háček, očekává se, že jste zaměstnán a to v tom smyslu, že můžete doložit svůj příjem ze závislé činnosti nebo podnikání.

Nebankovní půjčky podnikatel totožnost

Kromě dokladů totožnosti si každá žádost o poskytnutí nebankovní půjčky podnikatel vyžaduje ověření vaší bonity. Jde o rozhodující parametr při žádosti o úvěr. Banky nebude zajímat jen výška vašich pravidelných příjmů za určité období (ne kratší než 3 měsíce). O tom, zda vůbec úvěr dostanete a v jaké výši, bude rozhodovat i vaše výdajová část a neméně důležitý je i váš věk, počet dětí či profese. Pokud jste překročili alespoň jednou povolené přečerpání, úvěrovému registru neutečete a na úvěr z banky můžete zapomenout. Rovněž, pokud vaše splátková disciplína nebyla uspokojivá nebo máte nedoplatky v sociální pojišťovně.