FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Měření termokamerou

 

Měření termokamerou v rámci služby termovizní měření je úžasná diagnostická metoda, která laicky řečeno, odhalí to, co není vidět. Zajímá-li vás, zdali jste dobře utěsnili okna, dveře, či není-li někde závada na podlahovém topení, nebo i v elektroinstalaci, tak pouhým okem, pohledem to hned nezjistíte. Skrze měření termokamerou hned víte, na čem jste a výsledky od odborníků vám zajistí i reklamaci, kdy firma, která vám to udělala opravit nedostatky, či vrátit peníze!

Termovizní měření neboli měření termokamerou má také určité limity. A to je období. Nejlepším obdobím pro měření termokamerou, při zjišťování únik tepla z budov je zima (říjen až duben). To je snad jediná nevýhoda. Měření termokamerou je samozřejmě možné kdykoliv, i v létě, ale nejlepší výsledky jsou v zimě, večer, v chladu.

 

Termovizní měření a co vše se dá touto metodikou odhalit? Nejčastěji ve stavebnictví, špatné utěsnění oken a dveří, nevhodně provedené zateplení fasády či střechy, skutečný stav obvodového zdiva před zateplováním, praskliny a trhliny ve zdivu pod omítkou, závady v podlahovém vytápění atd. V elektroinstalacích se dá odhalit rozvaděče, elektromotory, kabely, jističe a to i pod napětím a bezdotykově! To jsou ty největší výhody pro termovizní měření. Více o tom nabídka našich služeb na www.see-more.cz