Facebook Login

betonové ploty

 

Bez základové betonové ploty - nejoblíbenější oplocení zahrady v poslední době. V podstatě si můžete postavit kolem domu až 2,5 m vysokou betonovou stěnu při nízkých nákladech. V době, kdy si nemůžeme vybrat souseda a ne vždy jsou vztahy ideální, jsou betonové ploty jedno z nejelegantnějších řešení.

Betonové ploty doba

Doba stavby betonového plotu se v podstatě shoduje s dobou potřebnou pro stavbu síťového plotu s pod hrabovou deskou. Kam umístit betonové ploty: okrasné oplocení zahrady, vysoké sousedské dělící stěny (výška až 2,5 m), krytý prostor pro vozidlo, bezpečnostní oplocení průmyslového objektu, protihluková bariéra, výběhy pro zvířata, všemi těmito způsoby můžete betonové ploty využít.

Betonové ploty systémy

Panelové ploty je možné použít k výstavbě klasického plotu s podezdívkou a dřevěnou nebo plastovou výplní, ale také neprůhledného zdi. Tyto plotové systémy z umělého kamene se vyznačují jednoduchou montáží.

Betonové ploty povrchová úprava

Betonové plotové desky se vyrábějí v provedení s jednostranným povrchovou úpravou, ale i jako oboustranné betonové ploty. Povrchová úprava bývá nejčastěji: štípaný kámen, nepravidelné cihličky, kazeta a mnoho jiných druhů.

Diskrétní schůzka
Excelent
Zbožnujem rýchlovky!
Livia
IRENKA69