Facebook Login

FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

Fitness Praha 8

 

Fitness Praha - Pokud je sport váš denní chlebíček, určitě často myslíte na to, jak si udržet výkonnost co nejdéle. Sporty jako fotbal, hokej, basketbal či golf přinášejí zátěž na konkrétní tělesné partie a s tím související zranění.

Jako sportovec určitě na vlastní kůži zažíváte co je to přetížení kolen, ramen, kotníků či páteře. Navíc jednostranná zátěž jednoho typu svalstva a vybrané části pohybového aparátu může vést ke svalové disbalanci. Proto kdo zanedbává funkční trénink, koleduje si o zdravotní problémy.

Náš podpůrný trénink je určen pro všechny profesionální i amatérských sportovců, kteří dbají a své zdraví a touží po nejlepších výkonech. Cviky zapojují širokou škálu svalů a vycházejí z běžného života.

Pomůžeme vám s budováním vaší síly, vytrvalosti, rychlosti i koordinace. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat a vy se tak budete moci těšit z pevných šlach, zdravých kloubů a vyváženého svalového aparátu. Díky tomu vám nic nebude bránit v dosahování špičkových sportovních výsledků.

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha