Facebook Login

půjčka bez doložení příjmu

 

Pokud si chcete zařídit půjčku, je důležité mít jí poté z čeho splácet. Nemusí jít sice o příliš vysoký příjem, ale důležité je, aby byl dostatečný na splácení úvěru. Pak pro vás budou dostupné zejména malé půjčky, obvykle do několika tisíc. Jaká je rychlá půjčka bez doložení příjmu pro dlužníky?

Půjčka bez doložení příjmu dlužník

Jste-li dlužníkem, můžete získat produkt půjčka bez doložení příjmu určené na refinancování původních úvěrů. Takové půjčky mají zejména větší nebankovní společnosti, ale v zásadě se na takový účel dá využít každý typ neúčelového úvěru.

Půjčka bez doložení příjmu vyšší částka

Připravte se však na to, že pokud půjde o vyšší částku, bez dokládání příjmu a své bonity (bez registrů) půjčku nezískáte a problém může nastat i tehdy, jestliže už bude probíhat exekuce. Jestli jste již v prodlení se splácením, potom doporučujeme dohodnout se na splátkovém kalendáři s původním věřitelem a až následně řešit refinancování či konsolidaci.

Půjčka bez doložení příjmu studenti

Rychlá půjčka bez doložení příjmu pro studenty? Nejlépe s ručitelem. Jste student na vysoké škole a potřebujete si přilepšit během studia? Ano, i vy si můžete půjčit. Má to však jeden háček - musíte mít buď trvalý příjem, nebo ručitele, který takový příjem má a může se za vás zaručit.

mazlivydablik
Nové kotě Brno
Juraj
Simonka
Sex Horní Počernice